Deloglasnik - Tehnični projektni vodja (m/ž) - Dobje - Gorenja vas - Polycom Škofja Loka d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnični projektni vodja (m/ž)

Dobje - Gorenja vas

Rok za prijavo:

  • Polycom Škofja Loka d.o.o.

Opis delovnega mesta

Postanite del naše uspešne ekipe. V delovnem okolju z vrhunsko tehnologijo ter izkušenimi sodelavci bomo poskrbeli za popoln razvoj vašega potenciala.

Kaj delo obsega?
- obiski kupcev v tujini v zvezi z vodenjem projektov
- strukturiranje projektov po konkretnih nalogah in aktivnostih
- usklajevanje aktivnosti med projekti v okviru projektov projektnega vodje
- minimiziranje vsote stroškov razvoja projekta, razvoja orodja in izdelave orodja ter stroškov proizvodnega procesa izdelkov v razvojni fazi projekta
- vodenje projektnih timov, uveljavljanje kulture in organizacije projektnih timov v organizaciji, planiranje in spremljanje projekta, tako da bo razvoj projekta kakovosten ter da bo razvoj projekta izveden pravočasno
- vodenje kupčevih presoj validacije izdelka ob zaključku razvojnega projekta ter predaja projekta proizvodnji
- poročanje o statusih projektov vodji Razvojnega centra, vodji strateške prodaje ter vodstvu podjetja
- spremljanje strokovnih odločitev glede tehničnih problemov in usklajevanje s kupci
- deljenje informacij s strateškimi prodajniki o pridobljenih informacijah kupcev ter o stanju projektov
- učinkovito in pregledno upravljanje s projektno dokumentacijo
- analiza projekta ob zaključku projekta
- vzdrževanje evidenc, aktivnosti vseh podatkov v poslovnem informacijskem sistemu

Pogoji

Iščemo sodelavca/ko, ki ima sledeče kompetence:
- pogajalske sposobnosti
- prilagajanje spremembam
- komunikativnost
- samostojnost
- proaktivnost
- organiziranost
- odgovornost

Pričakujemo:
- aktivno znanje angleškega
- zaželeno je znanje nemškega jezika
- dobro razvite pogajalske sposobnosti ter sposobnost učinkovite komunikacije, dinamičnost, ambicioznost in visoka delovna zavzetost
- poznavanje APQP postopkov
- prednost imajo kandidati s tehničnim razumevanje razvojnih procesov in orodjarskih procesov

Jeziki:

Angleški (napredno), Nemški (napredno)

Kaj vam ponujamo

Kaj vam naše podjetje nudi:
- delo v uspešnem, mednarodno priznanem podjetju
- dinamično delo
- karierni razvoj
- delo v novih, svetlih prostorih
- interno organizirani dogodki
- delo v mladem, prijetnem kolektivu
- zgotovljen topel obrok med delovnim časom
- parkirna mesta

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas