Deloglasnik - Sodelavec pri gradnji objektov (m/ž) - Medvode - Tesarstvo kolar d.o.o.
Pošlji prijatelju

Sodelavec pri gradnji objektov (m/ž)

Medvode

Rok za prijavo:

Smo družinsko podjetje Tesarstvo Kolar d.o.o., s sedežem v Medvodah in delujemo na področjih tesarstva, krovstva in montaže lesenih objektov. Zaradi povečanja obsega dela, povečujemo ekipo na področju izvedbe monterskih, tesarskih, krovsko - kleparskih del in finalno monterskih del. Delo je terensko.

Če ste motivirani za sodelovanje pri gradnji, oziroma montaži in finalni montaži objektov, ter se želite pridružiti dinamični ekipi z veliko prostora za osebno rast in strokovni razvoj, vas vabimo, da se nam predstavite s prijavo in življenjepisom.

Vaše naloge bodo obsegale:

Izvajanje montažnih del:
  • montaža sten montažnih hiš
  • montaža stropov
  • montaža ostrešij
  • suhomontažna dela
  • upravljanje z napravami in učinkovita, ter varna uporaba ročnih orodij
  • skrb za kakovost in pravočasnost izvedenih del

Pričakujemo:

  • natančnost, zanesljivost in samoiniciativnost
  • sposobnost timskega dela
  • delovne izkušnje predstavljajo prednost

Ponujamo vam:​​

  • 1-mesečno poskusno delo z možnostjo redne zaposlitve za polni delovni čas, lahko je tudi oseba s s.p.
  • redno in dobro plačilo
  • možnost dolgoročne zaposlitve v stabilnem in uspešnem podjetju
  • timsko delo v kreativnem delovnem okolju in dinamičnem kolektivu
  • možnost napredovanja
  • takojšen začetek dela

V kolikor izpolnjujete navedene pogoje in vas delo veseli, pošljite svojo vlogo s kratkim življenjepisom in opisom delovnih izkušenj preko povezave za prijavo ali na številko +386 40 187 077.