Deloglasnik - CNC operater (m/ž) - Vrhnika - PEK AUTOMOTIVE, proizvodnja, trgovina in storitve, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

CNC operater (m/ž)

Vrhnika

Rok za prijavo:

  • PEK AUTOMOTIVE, proizvodnja, trgovina in storitve, d.o.o.

PeK Automotive d.o.o. smo vodilni na področju razvoja avtonomnih električnih sistemov in vozil za kmetijstvo in reševanje. Vedno smo odprti za delo z nadarjenimi in izkušenimi strokovnjaki, ki bi se pridružili našemu hitro rastočemu podjetju. Obiščite www.slopehelper.com za pregled našega najnovejšega izdelka.

Opis delovnega mesta

Krepimo našo ekipo na oddelku proizvodnje, kjer iščemo dodatno pomoč pri sestavi našega proizvoda “Slopehelper” (www.slopehelper.com). V kolektiv vabimo ljudi, ki imajo radi razgibano delo in si želijo postati naš novi CNC operater.

Kratek opis delovnih nalog:
- pripravljanje strojev in naprav za zagon, posluževanje in nadzor nad delovanjem
- opravljanje zahtevnejših proizvodnih del na CNC strojih
- nastavljanje in posluževanje CNC strojev
- preventivno vzdrževanje delovnih sredstev
- ukrepanje v primeru ugotovljenih odstopanj
- opravljanje drugih del v okviru strokovne usposobljenosti

Pogoji

Pričakujemo:
- izkušnje z delom na CNC strojih
- znanje uporabe proizvodnega orodja
- znanje branja preprostih risb

- delavnik je od ponedelja do petka med 8.00 in 16.00, vikendi in prazniki so prosti
- kolektiv je mlad, mednaroden, odprt, zagnan in izredno povezan
- delo v popolnoma novih prostorih v Logatcu
- ker je podjetje še v rasti in razvoju, v sami proizvodnji obstaja veliko možnosti za napredovanja (vodja nalog, vodja proizvodnje, terenski inženir…)
- konkurenčno bruto plačo do 3.000 €, ki jo lahko presežete z bonusi za uspešnost ali z pridobivanjem pravih izkušenj, kar je primerno za zelo motivirane in na produktivnost osredotočene posameznike
- delo v digitalnem okolju, ki temelji na sistemu R-Wave ERP

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Plača:

do 3000 EUR bruto