Deloglasnik - Montažni tehnik (m/ž) - Vrhnika - PEK AUTOMOTIVE, proizvodnja, trgovina in storitve, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Montažni tehnik (m/ž)

Vrhnika

Rok za prijavo:

  • PEK AUTOMOTIVE, proizvodnja, trgovina in storitve, d.o.o.

Pek Automotive d.o.o. je inovativno, mednarodno, hitro rastoče podjetje, kjer izdelujemo avtonomne kmetijske stroje za delo vseh opravil v sadovnjakih in vinogradih, ter različne EV platforme.

Opis delovnega mesta

Smo tim z veliko mladimi ljudmi in pri nas vlada spoštovanje v večkulturnem delovnem okolju. Vemo, da bo naša ekipa tista, ki bo podjetje pripeljala do točke brez konkurence v sektorju robotiziranih strojev za agrokulturo ter na obrambnem področju. Vsak, ki vidi potencial in je pripravljen na dobro plačano delo, je toplo vabljen, da se nam pridruži.

Kaj boste počeli?
- sestavljanje robotiziranih platform in njihovih priključkov
- predpriprava materiala za nadaljno obdelavo in uporabo
- vgrajevanje elektronskih in mehanskih sestavnih delov/elementov
- delo v delavnici z raznoraznimi orodji (kovičenje kovic, žaganje, vrezovanje navojev, vrtanje, rezanje kovinskih profilov)
- sledenje izdelanim navodilom za sestavo samega stroja in prilagajanje novih sistemov na že obstoječi dizajn stroja

Pogoji

Kaj pričakujemo?
- navdušenje nad tehniko in tehnologijami
- pripravljenost na stalne izboljšave na tehničnem področju in močno motivacijo za rast skupaj s podjetjem
- nenehno skrb za končno kvaliteto opravljenega dela ter čistost delovnega okolja
- odgovornost do samega dela kot tudi do ljudi v vaši ekipi in širši ekipi sodelavcev
- znanje uporabe ročnega delovnega orodja
- samostojnost pri delu, natančnost, zanesljivost, urejenost
- zaželjene so izkušnje z delom v proizvodnji, niso pa pogoj
- predvsem pa prihod na delo z nasmehom in deljenje nasmehov okoli sebe

Kaj vam ponujamo

Kaj ponujamo?
- delavnik je od ponedelja do petka med 8.00 in 16.00, vikendi in prazniki so prosti
- kolektiv je mlad, mednaroden, odprt, zagnan in izredno povezan
- delo v popolnoma novih prostorih v Logatcu
- ker je podjetje še v rasti in razvoju, v sami proizvodnji obstaja veliko možnosti za napredovanja (vodja nalog, vodja proizvodnje, terenski inženir…)
- konkurenčno bruto plačo do 2.400 €, ki jo lahko presežete z bonusi za uspešnost ali z pridobivanjem pravih izkušenj, kar je primerno za zelo motivirane in na produktivnost osredotočene posameznike
- delo v digitalnem okolju, ki temelji na sistemu R-Wave ERP

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Plača:

do 2400 EUR bruto