Deloglasnik - Konstrukter (m/ž) - Prevalje - TAB D.D.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Konstrukter (m/ž)

Prevalje

Rok za prijavo:

  • TAB D.D.

Družba TAB je sinonim za trajne, zmogljive in inovativne baterije za industrijska, osebna in tovorna vozila, kakor tudi za inovativne rešitve shranjevanja energije za sisteme, ki potrebujejo stalno in neprekinjeno oskrbo z energijo. Vsak dan napajamo in poganjamo vozila vodilnih svetovnih blagovnih znamk, v avtomobilskem in industrijskem sektorju. Pokrivamo področje proizvodnje, prodaje in servisiranja različnih rešitev za shranjevanje energije.

Opis delovnega mesta

Vabimo vas, da postanete del skupine TAB in sicer v našem novem obratu Li-Ion baterij na lokaciji Prevalje, kjer se boste pridružili ODDELKU RAZVOJA, na delovnem mestu KONSTRUKTER in postali del ekipe, ki razvija industrijske baterije različnih aplikacij za industrijska vozila, viličarje, AGV-je, robote, čolne, specialna vozila, avtodome in baterijske zalogovnike.

Opis delovnega mesta:
- proučevanje idejnih osnutkov konstrukcij industrijskih Li-Ion baterij za različne aplikacije delovnih naprav, strojev, orodij, opreme, novih investicij ipd.
- izdelovanje 3D modelov, načrtov in konstrukcijske dokumentacije (delavniški načrti, kosovnice s specifikacijo materialov) ter navodil za varno uporabo in vzdrževanje za posamezne sestavne dele baterij, strojev, opreme ali orodj, izboljšave obstoječih rešitev
- spremljanje, vodenje, dopolnjevanje in obvladovanje konstrukcijske dokumentacije, vključno z vodenjem in arhiviranjem evidenc
- 3D modelov in načrtov
- proaktivno sodelovanje z vsemi deležniki projektov, udeležba na internih in eksternih projektnih sestankih.
- odgovorni boste za izvedbo planiranih del, projektov, konstrukcij in načrtov, za izvajanje dela v skladu z razpoložljivimi sredstvi, viri in v dogovorjenih časovnih okvirih, za izvajanje dela v skladu u zakoni, predpisi, standardi kakovosti ter standardi ravnanja z okoljem

Pogoji

Od vas pričakujemo
- VI. ali VII. stopnja izobrazbe tehnične smeri
- 3 leta delovnih izkušenj na področju konstruiranja
- znanje angleškega jezika
- poznavanja pravil in standardov s področja konstruiranja
- usposobljenost za delo z osebnim računalnikom
- osnovno znanje iz uporabe programov Autocad-a 2D in napredno znanje 3D modeliranja (zaželeno Inventor)
- kandidati na področju tehničnega konstruiranja bodo imeli prednost
- natančnost, samoiniciativnost, zanesljivost, motivacija, osnovna stopnja kreativnosti z lastnimi idejami oziroma rešitvami, delo v timu

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno)

Spretnosti:

AutoCAD

- delo se opravlja na sedežu podjetja na prevaljah, z možnostjo kombiniranja dela od doma, skladno z internimi pravili podjetja
- pridobivanje izkušenj v mednarodnem okolju
- dinamično delo v urejenem delovnem okolju
- strokoven in profesionalni razvoj na delovnem mestu
- možnost stalnega izobraževanja in pridobivanja novih znanj
- sodelovanje z globalnimi razvojnimi ekipami
- zaposlitev za nedoločen čas, s poskusnim obdobjem 6 mesecev

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas