Deloglasnik - Operater cevnega laserja / Operater laserskega rezalnika (m/ž) - Novo mesto - REMOS Novo mesto, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Operater cevnega laserja / Operater laserskega rezalnika (m/ž)

Novo mesto

Rok za prijavo:

  • REMOS Novo mesto, d.o.o.

V našo ekipo vabimo novega sodelavca, zaradi povečanega povpraševanja po naših izdelkih. Smo podjetje z več kot 30 letno tradicijo in z večkratnim prejemom bonitete odličnosti (Dun & Bradstreet) ter certifikata finančne zanesljivosti.

Z dolgoletnimi pridobljenimi izkušnjami sodimo med vodilne ponudnike kovinskih izdelkov in storitev na področju metalurških proizvodov v Sloveniji. Tehnološke operacije izvajamo na najsodobnejših proizvodnih strojih, prav tako pa venomer sledimo tehnološkim novostim.

Kraj dela: Novo mesto

Kakšne bodo vaše naloge:

  • Predpriprava in priprava CNC stroja na delovno operacijo
  • Programiranje stroja
  • Nadziranje delovnega stroja skladno s procesom
  • Kontrola in zlaganje izdelkov
  • Občasno upravljanje viličarja

Pričakujemo:

  • Poklicno ali srednjo strokovno izobrazbo strojne ali tehnične smeri
  • Najmanj šest mesecev podobnih delovnih izkušenj
  • Vztrajnost, iznajdljivost, komunikativnost
  • Sposobnost samostojnega dela in hkrati delovanja v ekipi
  • Osnovno znanje računalništva
  • Vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • Nudimo zaposlitev v dinamičnem kolektivu za nedoločen čas (s 6 mesečnim poskusnim delom)
  • Delo na sedežu podjetja
  • Enoizmensko delo (dopoldan)
  • Izmenjava znanj v skupini
  • Stimulativno plačilo, regres, nagrada za poslovno uspešnost, vaše dosežke prepoznamo in jih s stimulacijami nadgradimo

Vljudno vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo z življenjepisom (CV) preko portala Deloglasnik najkasneje do 01.09.2024.