Deloglasnik - Operater - kontrolor procesa (m/ž) - Neverke, Košana - Skupina Pivka (Pivka perutninarstvo d.d., Delamaris d.o.o.)
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Operater - kontrolor procesa (m/ž)

Neverke, Košana

Rok za prijavo:

  • Skupina Pivka (Pivka perutninarstvo d.d., Delamaris d.o.o.)

Skupina Pivka - Delamaris je vrhunski ponudnik piščančjega mesa ter že pripravljenih piščančjih in ribjih jedi. Pri proizvodnji daje prednost zagotavljanju zdrave, varne in okusne hrane ter skrbi za okolje in naravne vire. Združuje več kot 500 sodelavcev in sodelavk iz Slovenije, Hrvaške in Srbije, ki skrbijo za zagotavljanje najvišjih standardov priprave in distribucije izdelkov v več kot 25 držav po vsem svetu.

Opis delovnega mesta

Opis delovnega mesta:
- pripravljanje, upravljanje, nadziranje in vzdrževanje postrojenja komandne plošče mešalnice in peletirnice
- operativno usklajevanje in kontrola procesa dela in kakovosti izdelka
- pripravljanje vhodnih materialov in prilagajanje resursov za delovni proces
- sodelovanje pri vzdrževanju ostale delovne opreme, montaži in zagonu postrojenj
- izvajanje manipulacij in internega transporta
- urejanje delovnega okolja
- vodenje evidenc, poročil

Lokacija dela: PE Krmila, Neverke / Košana.

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- najmanj srednjo poklicno izobrazbo tehnične smeri
- osnovno usposobljenost za delo z urejevalniki besedil, preglednicami, medmrežjem, elektronsko pošto
- vozniški izpit B kategorije

Zaželen je tudi izpit za viličarja in izpit za upravljalca kotla. V kolikor izbrani kandidat teh pogojev ne izpolnjuje, bo delodajalec omogočil usposabljanje.

Podrobnejša vsebina dela bo kandidatom predstavljena na razgovoru za zasedbo delovnega mesta.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen s poskusnim delom 2 mesecev
- prijetno delovno okolje, delo pretežno v dopoldanski izmeni
- dodatno izobraževanje, strokovni razvoj

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije