Deloglasnik - Operater CNC I (m/ž) - Ljubljana - Danfoss Trata d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Operater CNC I (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Danfoss Trata d.o.o.

Opis delovnega mesta

V Danfossu besede spreminjamo v dejanja. Z raznolikimi in talentiranimi ekipami ustvarjamo povezljive, inteligentne, elektrificirane in energetsko učinkovite rešitve za trajnostno naravnano prihodnost.

Za oddelek mehanske obdelave na lokaciji v Ljubljani iščemo novega sodelavca (m/ž) za delovno mesto Operater CNC I (m/ž),

Delovne naloge:
- posluževanje in nastavljanje CNC stroja
- obdelava kovinskih materialov (struženja in rezkanje)
- posluževanje stroja in nastavitev stroja
- izvajanje meritev izdelkov
- druga dela po navodilu nadrejenega

Pogoji

Pričakujemo:
- poznavanje dela na CNC strojih
- poznavanje osnov struženja, rezkanja, kovinskih materialov
- poznavanje strojniških risb
- najmanj 1 leto izkušenj na podobnih delovnih mestih
- pripravljenost na delo v treh izmenah
- znanje slovenskega jezika

Delovne izkušnje (v letih):

1

Jeziki:

Slovenski (napredno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev v uspešnem mednarodnem podjetju
- timsko delo
- odlično plačilo, mesečni bonus, dodatek za izmensko delo
- regres do uredbe
- izplačilo 13. plače
- prevoz plačan po kilometrini (0,21 €/km)
- izplačilo malice, ki znaša 7,96 €/dan
- možnost strokovnega in plačnega napredovanja
- razgibano in dinamično delo
- brezplačno parkirišče
- delo v moderni, robotizirani proizvodnji, ki vam omogoča stik z napredno tehnologijo
- zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas