Deloglasnik - Proizvodni tehnolog (m/ž) - Ljubljana - Danfoss Trata d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Proizvodni tehnolog (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Danfoss Trata d.o.o.

V Danfossu razvijamo in proizvajamo izdelke in sisteme za regulacijo daljinskega ogrevanja in hlajenja stanovanjskih in poslovnih stavb, ter s tem skrbimo za trajnostne in kakovostne rešitve za ljudi po vsem svetu ter pozitivno vplivamo na globalne klimatske spremembe.

Opis delovnega mesta

V timu zavzetih sodelavcev tako iščemo Proizvodnega tehnologa (m/ž), ki se bo pridružil/-a oddelku Proizvodne tehnologije montaže ventilov in regulatorjev za daljinsko ogrevanje z vročo vodo.

Aktivno boste skrbeli za tehnološko podporo proizvodnji in sodelovali z oddelki kakovosti, proizvodnje, nabave, logistike, raziskav in razvoja ter zunanjimi deležniki.

Planiranje in izvedba tehnoloških aktivnosti v sodobnem proizvodnem procesu.

V okviru zagotavljanja optimalne kakovosti izdelkov ter produktivnosti v proizvodnji, bodo vaše odgovornosti predvsem:
- vključevanje izboljšav in nadgradenj v proizvodno-tehnološki proces, ki nastanejo kot posledica projektov avtomatizacije ali projektov uvajanja novih izdelkov
- podpora tehnikom proizvodnje pri zagotavljanju pravočasne izvedbe proizvodnih nalogov
- izdelava proizvodne dokumentacije (navodila za delo ali nastavitve stroja)
- izdelava tehnoloških matičnih podatkov, kosovnic, tehnoloških postopkov in drugih potrebnih podatkov v sistemu SAP
- vodenje procesa sprememb na izdelku ali opremi z uporabo sistemskih orodij
- sodelovanje pri presojah ter izvedba korektivnih in preventivnih ukrepov

Poznavanje konceptov proizvodne tehnologije in procesov ter principov vitke proizvodnje.

Pogoji

Od kandidatov pričakujemo predvsem slednje:
- vsaj dodiplomska Univerzitetna izobrazba Strojništva ali Mehatronike
- vsaj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu v proizvodnem podjetju (področje proizvodnje, tehnologije, kakovosti ali razvoja)
- poznavanje osnov in uporabe digitalnega prenosa podatkov na polno-avtomatizirani proizvodni liniji predstavlja prednost
- aktivno znanje angleščine
- dobro računalniško znanje (SAP, excel, PPT)
- sposobnost timskega dela in učinkovite komunikacije z različnimi deležniki
- proaktivnost in usmerjenost v iskanje novih rešitev

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Kaj vam ponujamo

Izbranemu kandidatu ponujamo:
- delo v mednarodnem okolju in dinamičen delovni dan s številnimi strokovnimi izzivi v okviru projektov avtomatizacije, digitalizacije in razvoja novih izdelkov
- vključenost v sodobne koncepte tehnologije ter priložnost za uresničevanje idej, izboljšav in novih konceptov
- sodelovanje s sodelavci izven in znotraj korporacije, ki delajo v timu in delijo svoje znanje in ideje
- zaposlitev za nedoločen čas na lokaciji v Ljubljani
- zahtevnosti primerno in na trgu konkurenčno plačilo

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas