Deloglasnik - Komercialist na terenu (m/ž) - Goriška regija, Štajerska regija - Optimus Plus d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Komercialist na terenu (m/ž)

Goriška regija, Štajerska regija

Rok za prijavo:

  • Optimus Plus d.o.o.

Smo hitro rastoče podjetje katerega osrednja dejavnost je distribucija zelenega programa. Nudimo celovito logistično storitev, skladiščenje, marketinško podporo ter razpolagamo z lastnim voznim parkom.

Opis delovnega mesta

V svojo ekipo vabimo sodelavca za delovno mesto:

Komercialist na terenu (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- dejavnost podjetja je distribucija rastlin, sadik zelenjave, semen in specialnih gnojil, loncev in umetnega cvetja
- obisk kupcev po terminskem planu
- pridobivanje novih kupcev in iskanja novih ciljnih proizvajalcev
- razumevanje trga in potreb ter želja kupcev
- strokovno svetovanje in trženje blaga iz prodajnega programa podjetja
- vodenje odnosov s kupci, od priprave ponudbe do naročila, ter skrb za poprodajne aktivnosti
- upravljanje zalog (koliko naročiti, kdaj naročiti, kako nadzirati zaloge, vrednotenje zalog)
- spremljanje tržnih novosti, aktualnih ponudb in cen
- priprava dokumentacije in drugega gradiva za potrebe predstavitev in prodaje
- obiskovanje sejmov, promocijskih dogodkov, seminarjev
- vzdrževanje kakovostnih odnosov s kupci, obveščanje o novostih, spremembah, akcijah, odprodajah ali podobnih aktivnosti

Za poslovno enoto Šempeter pri Gorici, iščemo osebo za delo na terenu, na lokacijah Goriška, Primorska, Gorenjska, Osrednja Slovenija in za poslovno enoto Maribor iščemo osebo za vodenje manjšega skladišča in za delo na terenu na lokacijah Štajerska, Koroška, Pomurska, Dolenjska.

Pogoji

Pričakujemo:
- najmanj VI. stopnja izobrazbe
- vsaj 1 leto delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
- dobro poznavanje orodij MS Office
- tekoče znanje angleškega jezika
- timska naravnanost, dobre komunikacijske sposobnosti
- razvite prodajne in pogajalske sposobnosti
- natančnost in organiziranost
- samoiniciativnost
- odgovoren in proaktiven pristop do dela
- veselje do dela z ljudmi in pozitivna naravnanost
- želja po doseganju ciljev
- urejenost
- izpit B kategorije

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

1

Jeziki:

Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- dinamično delo v hitro rastočem podjetju
- smo motiviran team in iščemo resno, zanesljivo ter sposobno osebo
- prijetno delovno okolje
- nudimo službeni telefon, osebni računalnik in vozilo B kategorije
- pridobivanje novih znanj in delovnih izkušenj
- možnost sodelovanja za nedoločen čas
- konkurenčno plačilo
- zaposlenim omogočamo različne oblike internih in zunanjih izobraževan

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Pomurska Goriška