Deloglasnik - Cyber Security Specialist (m/ž) - Trzin, Domžale - Anni d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Cyber Security Specialist (m/ž)

Trzin, Domžale, Hrvaška

Rok za prijavo:

  • Anni d.o.o.

Opis delovnega mesta

Želiš postati pravi kibernetski super junak? Iščemo ambiciozno osebo, ki se želi pridružiti naši ekipi strokovnjakov za kibernetsko varnost!

Tvoja naloga bo, da varuješ naše stranke pred zlobnimi hekerji, ki bi radi ukradli njihove dragocene podatke. Če si pripravljen/-a stopiti v svet kibernetskega bojevanja, potem je to prava priložnost zate!

V naši ekipi boš postal/-a del skupine "Varuhi spleta", kjer se bomo skupaj borili proti nevarnostim, ki prežijo na spletu. Naučili te bomo uporabljati najnovejše tehnologije za zaščito podatkov, zaznavanje napadov in zdravljenje morebitnih ranljivosti.

Zahteve dela:
- sodelovanje pri pripravi ponudb, načrtovanje rešitev za stranke in podpora prodaji
- implementacija sistemov in rešitev
- Izvajanje testiranja varnostnih rešitev z namenom odkrivanja stopnje varnosti in pomanjkljivosti
- dokumentiranje izvedenih rešitev in nalog
- spremljanje novosti in predlaganje inovacij
- učenje in certificiranje

Od tebe pričakujemo le nekaj: odlično poznavanje računalniških sistemov, izkušnje z varnostjo omrežij in odlične komunikacijske sposobnosti. Če pa imaš še super moči, kot so nadčloveška sposobnost prepoznavanja varnostnih lukenj ali neuničljivost, pa boš zagotovo našel/-a svoje mesto v naši ekipi.

Pričakujemo:
- poznavanje operacijskih sistemov
- poznavanje sistemske infrastrukture
- poznavanje omrežnih protokolov ter aplikacij
- poznavanje omrežne infrastrukture in požarnih pregrad
- poznavanje varnostnih rešitev
- razumevanje IT groženj in ranljivostih
- prepoznavanje IT groženj in povezanih tveganj
- zaželeno poznavanje SIEM orodij
- vozniški izpit B kategorije
- komunikativnost, samoiniciativnost, sistematičnost, organiziranost, sposobnost dela v skupini
- želja po učenju in certificiranju

Če si pripravljen/-a na kibernetsko pustolovščino, nam pošlji svoj življenjepis in motivacijsko pismo. Skupaj bomo postali najboljši varuhi spleta!

Vozniško dovoljenje:

B

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska