Deloglasnik - Zidar (m/ž) - Sveta Nedjelja - VRANČIĆ, Kristijan Vrančić i Tomislav Vrančić
deli
deli
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Zidar (m/ž)

Sveta Nedjelja, Hrvaška

Rok za prijavo:

  • VRANČIĆ, Kristijan Vrančić i Tomislav Vrančić

VRANČIĆ, obrt za građevinarstvo i prijevoz, vlasnici Kristijan Vrančić i Tomislav Vrančić, datum početka obavljanja obrta 30. 04. 1985. god.

Zidar s iskustvom u poslovima niskogradnje (m/ž)

Opis posla:

  • Poslovi na radovima u niskogradnji na području Grada Svete Nedelje i okolice. (Okolica Bregane)

Uvjeti za kandidata:

  • Iskustvo u poslovima niskogradnje
  • Minimalno radno iskustvo: 3-5 godina
  • Slovenski jezik
  • Hrvatski jezik

Nudimo:

  • Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
  • Stimulativna primanja prema sposobnostima i zalaganju na radu
  • Nagrade i božićnice
  • Mogućnost smještaja te stručnog osposobljavanja
  • Plaća počinje od 9,0 EUR po satu na više, ovisno o sposobnostima i zalaganju

Molimo da prijavu sa podacima o dosadašnjem iskustvu i životopisom pošaljete putem portala Deloglasnik.

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Če vas zanima, kako se vaša plača primerja z drugimi, lahko to preverite. Preprosto vnesite svoje kvalifikacije in delovno mesto, ki vas zanima, ter odkrijte, kako se uvrščate v primerjavi z drugimi. Kliknite tukaj za več informacij!

Da, zanima me

Niste našli zaposlitve, ki vas zanima?

Nepravilen e-poštni naslov