Deloglasnik - Komercialist (m/ž) - Metlika - Beti d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Komercialist (m/ž)

Metlika

Rok za prijavo:

  • Beti d.o.o.

Beti d.o.o., kot prepoznaven in zanesljiv partner, prejemnik številnih nagrad za inovacije in trajnostni razvoj, ponosno ohranja dolgo tradicijo odličnosti. Naša ekipa je srce našega uspeha - vzpodbujamo rast, razvoj in nenehno premikanje meja mogočega. Z novimi projekti in številnimi uspehi na področju inovacij, iščemo novega člana ekipe, ki bo s svojo prodajno strastjo in ciljno usmerjenostjo bistveno prispeval k naši viziji prihodnosti.vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Opis delovnega mesta

Vas zanimajo aktivnosti na novem delovnem mestu?
- razvijanje poslov: aktivno iskanje novih poslovnih priložnosti in strank na tujih trgih
- prodaja inovativnih tekstilij: ponujanje naprednih preje za tehnične tekstilije pametnih tekstilij ter trajnostno usmerjenih izdelkov
- svetovanje in razvoj: nuditi strankam rešitve in storitve razvoja trajnostnih tekstilnih izdelkov
- doseganje prodajnih ciljev: slediti prodajnim ciljem in prispevati k rasti podjetja

Pogoji

Če ste:
- proaktiven in samostojen: iščemo osebo ki zna samostojno upravljati prodajne procese in se ne ustraši izzivov
- imate dokazljive uspehe: imate uspešno zgodovino v prodaji in lahko pokažete svoje dosežke
- imate odlične komunikacijske veščine: znate učinkovito komunicirati in prepričati različne stranke
- mednarodno usmerjeni: izkušnje s prodajo na trgih EU in tudi izven EU so prednost
- poznate tehnične tekstilije: prednost bodo imeli kandidati z znanjem o naprednih pametnih in trajnostnih materialih

Kaj pričakujemo:
- VI. ali VII. stopnjo izobrazbe
- visoko ravan poznavanja angleškega jezika drugi jeziki so prednosti
- vsaj 3 leta delovnih izkušen s področja prodaje
- napredno znanje Windows okolja in družbenih omrežij LinkedIn, Instagram, Facebook in drugih
- zanesljivost in natančnost ter pripravljenost tako na samostojno kot timsko delo
- pripravljenost na občasna službena potovanja v tujini in doma ter vozniški izpit B kategorije

Če nas želiš še boljše spoznati, potem nam pošlji svoj CV preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

- stimulativno nagrajevanje: poleg osnovne plače vas čaka še atraktiven variabilni del vezan na uspešnost
- prilagodljivost: možnost redne zaposlitve ali sodelovanja preko s.p.
- delo v dinamičnem okolju: postanite del ekipe ki ustvarja prihodnost tekstilne industrije
- podpora pri razvoju: pomoč pri osebnem in strokovnem razvoju znotraj podjetja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas, Partnersko sodelovanje

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Partnersko sodelovanje ni delovno razmerje v smislu Zakona o delu, temveč nezavezujoč odnos med dvema ali več pravnimi osebami v smislu določb Zakona o obveznih obveznostih.