Deloglasnik - Vodja projektov in poročanja za nacionalne razpise (m/ž) - Maribor - Tiko Pro d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Vodja projektov in poročanja za nacionalne razpise (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Tiko Pro d.o.o.

Opis delovnega mesta

Kot vodja projektov boš skrbel/a za:
- administrativno vodenje projektov ter projektno poročanje
- usklajevanje ter dokumentiranje temeljnih komponent projektov (obseg, časovnice, viri, proračuni, priložnosti in tveganja, zahteve glede kakovosti)
- vzpostavitev in vzdrževanje procesa izvajanja projektov z opredelitvijo jasnih vlog in odgovornosti
- pripravo projektov in poročil o izvajanju, vključno s spremljanjem napredka, mejnikov, rezultatov, proračunov in plačil
- pripravo, izvajanje in posodabljanje planov o razporejanju virov, potrebnih za projekte, ob upoštevanju razpoložljivosti in časovnega razporeda
- ugotavljanje, spremljanje ter upravljanje tveganj in priložnosti projekta
- upravljanje z deležniki na projektu in njihovimi zahtevami

Pogoji

Kakšne izkušnje pričakujemo?
- večletne izkušnje s pripravo razpisne dokumentacije slovenskih razpisnikov (SPS, SPIRIT, MGTŠ, MKGP, ipd.) so prednost
- vsaj eno leto izkušenj na področju vodenja projektov
- informacijska pismenost, zlasti uporaba MS Office programov (Word in Excel)
- certifikat s področja vodenja projektov je prednost, ni pa pogoj

Kakšne osebnostne lastnosti in znanja iščemo?
- odlične organizacijske sposobnosti, vključno z načrtovanjem
- odlične komunikacijske spretnosti v slovenščini, tako pisne kot ustne
- sposobnost hitrega učenja
- dobro časovno upravljanje
- proaktivnost, radovednost in odgovornost
- timska naravnanost in pripravljenost na sodelovanje
- sposobnost jasnega in učinkovitega komuniciranja, tako znotraj ekipe kot s strankami

Prijavo na delovno mesto skupaj s CV ter motivacijskim pismom pošlji preko portala Deloglasnik.

Delovne izkušnje (v letih):

1

Jeziki:

Slovenski (odlično)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

Kaj ponujamo?
- priložnost za karierni razvoj na področju projektnega vodenja v rastočem podjetju, z možnostjo poklicnega napredovanja in številnimi priložnostmi za učenje
- hibridno delo: v pisarni v Mariboru in na daljavo
- konkurenčno plačilo, primerno izkušnjam
- dodatne ugodnosti: fleksibilen delovni čas, zanimivi investicijski in razvojno-raziskovalni projekti, team buildingi, telovadba za boljšo držo, odlična kava in sadje v pisarni, kvalitetna delovna oprema, raznovrstna dodatna izobraževanja ter »stress relief predal« s sladkarijami
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas. Poskusno delo traja 3 mesece

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas