Deloglasnik - Specialist za komuniciranje in odnose z javnostmi (m/ž) - Ajdovščina - Mlinotest d.d.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Specialist za komuniciranje in odnose z javnostmi (m/ž)

Ajdovščina

Rok za prijavo:

  • Mlinotest d.d.

Opis delovnega mesta

Od 0 do 100 km/h v 4,9 sekunde: to ni oglas za avto, ampak dobra primerjava, kako smo naš marketing v zadnjih letih dali v višjo prestavo! Naša marketinška ekipa, ki pokriva vse oblike trženja – od socialnih omrežij do oglaševanj, od stika z mediji do organizacije dogodkov (in še veliko več!) išče okrepitev. Želeli bi si multipraktika oziroma nekoga, ki mu nobeno marketinško delo ni povsem tuje (ali pa se hitro nauči in znajde), a vendarle ima posebno nadarjenost za komuniciranje.

Naloge in obseg del:
- eksterno korporativno komuniciranje: stik z mediji, skrb za adremo, priprava sporočil za javnost, pomoč pri organizaciji novinarskih konferenc
- notranje komuniciranje: uredništvo internega glasila in pisanje člankov, priprava drugih internih sporočil
- izvedba oglaševanj: koordinacija preko različnih kanalov (digital, tv, tisk, radio), priprava izhodišč, komunikacija z zunanjimi partnerji, usklajevanja, zakupi, skrb za izvedbo
- skrb za družbena omrežja: planiranje koledarja, priprava objav (grafika in copy), spremljanje odzivov (LI, FB, IG) oz. koordinacija z zunanjimi partnerji (TikTok)
- planiranje in skrb za spoštovanje proračun za posamezne projekte
- urejanje in posodabljanje spletne strani

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- vsaj VI/1 stopnja izobrazbe
- 2 leti delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih (prednost imajo izkušnje na področju oglaševanja in/ali komuniciranja z javnostmi, PR, novinarstvo; - izkušnje pri upravljanju družbenih omrežij, znanje aplikacije Canva in CMS Wordpress so dodaten bonus
- odlične pisne komunikacijske sposobnosti, obvladovanje različnih slogov in vrst komunikacijskih sporočil (glede na ciljno javnost), odlično poznavanje slovnice
- dobre organizacijske sposobnosti in sposobnost dela na več projektih hkrati
- sposobnost samostojnega dela in timska naravnanost
- odgovornost, željo po učenju

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
- delo v majhnem, sproščenem in kreativnem teamu
- urejene delovne pogoje
- redno plačilo in regres
- dogodke za zaposlene in njihove družine
- organizirano toplo malico

Vašo prijavo z življenjepisom in motivacijskim pismom pošljite prek portala Deloglasnik.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Goriška