Deloglasnik - Strojni mehanik - serviser (m/ž) - Vrhnika - Ipros Hex d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Strojni mehanik - serviser (m/ž)

Vrhnika

Rok za prijavo:

  • Ipros Hex d.o.o.

v prijeten in dinamičen kolektiv vabi novega sodelavca na delovno mesto:

Delo se opravlja na terenu doma in v tujini ter v proizvodnji, delovne naloge obsegajo:

  • montaža strojne opreme
  • proučitev tehnične dokumentacije in navodil
  • prevzem, pregled in priprava komponent in repromateriala, priprava naprav in orodja
  • dodelava polizdelkov in varjenje komponent
  • preizkus tesnosti in obratovanja mehanskih komponent
  • izpolnjevanje predpisanih evidenc in poročil

Pričakujemo:

  • zahtevane delovne izkušnje: 0 - 1 leto
  • zaželene izkušnje s področja dela (ni pogoj, lahko kandidat ki se je pripravljen priučiti)
  • tehnično naravnanost
  • izobrazbo tehnične smeri (zaželena strojna smer, mehatronik,...)
  • znanje angleškega jezika in srbskega in/ali hrvaškega jezika
  • komunikativnost
  • iznajdljivost, samoiniciativnost
  • ambicioznost, samostojnost, natančnost, prilagodljivost
  • pripravljenost na učenje
  • pripravljenost na potovanja cca. 25% časa
  • vozniški izpit B kategorije

Ponujamo:

  • redno zaposlitev v dinamičnem in urejenem delovnem okolju, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
  • 1- izmenski delovnik (kadar delo ne poteka v tujini)
  • možnost osebne in strokovne rasti
  • ustrezno plačilo za ustrezno opravljeno delo
  • polni delovni čas

Podjetje nudi dobro plačilo ter možnosti napredovanja in razvijanja poklicne kariere tudi zunaj meja Slovenij