Deloglasnik - Diplomirani inženir tehniške varnosti (m/ž) - Ljubljana - AGIL, podjetje za svetovanje, prodajo, proizvodnjo in servis d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Diplomirani inženir tehniške varnosti (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • AGIL, podjetje za svetovanje, prodajo, proizvodnjo in servis d.o.o.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabimo novega sodelavca (m/ž) za delo na delovnem mestu DIPLOMIRANI INŽENIR TEHNIŠKE VARNOSTI, v službi Varnosti in zdravja pri delu in varstva pred požarom v Ljubljani.

Opis del in nalog
Samostojno izvajanje strokovnih nalog na področju varnosti n zdravja pri delu in varstva pred požarom, in sicer predvsem:
- izdeluje strokovne podlage za izjavo o varnosti
- opravlja obdobne preiskave škodljivosti v delovnem okolju, preizkuse in preglede delovne opreme
- izdeluje navodila za varno in zdravo delo
- spremlja stanje v zvezi z nezgodami pri delu, odkriva vzroke zanje in pripravlja poročila za delodajalca s predlogi ukrepov
- pripravlja in izvaja usposabljanje delavcev za varno delo
- druga usposabljanja, če je tako določeno s posebnimi predpisi
- izdelava požarne dokumentacije
- sodelovanje na letnih vajah evakuacije pri strankah
- se najmanj enkrat letno udeleži strokovnega izpopolnjevanja in usposabljanja iz varstva pred požarom.

Za posamezne oblike strokovnega izpopolnjevanja in usposabljanja se šteje udeležba na tečajih, učnih delavnicah, seminarjih, posvetih, študijskih obiskih, oblikah usposabljanja na daljavo in drugih podobnih oblikah ž strokovnega usposabljanja na področju varstva pred požarom.

Pogoji

POSEBNA ZNANJA IN STROKOVNI IZPITI, LICENCE

Zahtevana znanja:
- znanje slovenskega jezika
- osnovno znanje angleškega jezika
- usposobljenost za delo s PC v okolju Windows
- vozniški izpit B kategorije
- poznavanje področja varnosti in zdravja pri delu in požarne varnosti
- opravljen strokovni izpit iz VZD
- opravljen strokovni izpit iz požarne varnosti

Delovne izkušnje: zaželeno 3 LETA, niso pa pogoj pri / na področju: - varnosti in zdravja pri delu in požarne varnosti.

Osebnostne lastnosti in interesi: kooperativnost, komunikativnost, vztrajnost, natančnost, objektivnost presojanja, veselje do timskega dela in sposobnost vodenja tima, interes za delo z ljudmi, osebna urejenost.

K prijavi vabimo kandidate, ki imate dokončano najmanj VI/2. raven izobrazbe s področja Tehniške varnosti oziroma naravoslovno-tehniškega področja in izpit B kategorije.

Od Vas pričakujemo:
- da ste oseba, na katero se sodelavci lahko zanesejo
- da ste sistematični in dobro organizirani
- da ste vestni in imate odgovornost do opravljenega dela
- da ste komunikativni in samoiniciativni
- da ste natančni in pripravljeni na delo v timu

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

- delovno razmerje s tri mesečno poizkusno dobo in možnostjo dolgoročnega sodelovanja
- enoizmensko delo tako v pisarni kot na terenu
- idealne delovne pogoje (delovni prostori, delovni čas, ergonomska oprema v pisarni, brezplačni napitki, sadje v pisarni ipd.)
- možnost dodatnega strokovnega izobraževanja
- plačilo: od 1500€ bruto do 2500€ bruto oz. odvisno od znanj in kompetenc kandidata

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Plača:

Od 1500 do 2500 EUR bruto

Druge informacije

Kategorije:

Varnost in zaščita

Kraj dela:

Osrednjeslovenska