Deloglasnik - Sodelavec za digitalni marketing in prodajo (m/ž) - Dekani - LIRA, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Sodelavec za digitalni marketing in prodajo (m/ž)

Dekani

Rok za prijavo:

  • LIRA, d.o.o.

Lira d.o.o. kot grosistično podjetje, s sedežem v Dekanih, uspešno posluje že 30 let. Od leta 2001 je tudi ekskluzivni uradni zastopnik svetovno priznane blagovne znamke Bestway v Sloveniji in državah regije Adria. Bestway je eno od vodilnih in najbolj znanih svetovnih proizvajalcev napihljivih proizvodov – ponaša se z različnimi izdelki, vezanimi na poletje.

Opis delovnega mesta

Iščemo samoiniciativno, dinamično in ustvarjalno osebo, ki ji bo v izziv vodenje in razvoj digitalnega marketinga in prodaje preko različnih marketinških kanalov.

Odgovornosti:
- priprava in izvedba vseh marketinških aktivnosti
- skrb za razvoj spletne trgovine Bestway ter urejanje vsebine
- kreiranje in upravljanje vsebin na družbenih omrežjih podjetja in blagovne znamke Bestway (Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, TikTok) ter odgovarjanje na sporočila s pristopom pospeševanja prodaje
- razumevanje in skrbno spremljanje učinkovitosti spletnih oglaševalskih kampanj (Facebook Ads, Google Ads) ter prilagajanje strategij na podlagi analize rezultatov
- sodelovanje z drugimi oddelki znotraj podjetja za usklajevanje marketinških aktivnosti in prodajnih ciljev
- sodelovanje z zunanjo marketinško agencijo za usklajevanje in nadzor marketinških kampanj
- upravljanje marketinškega proračuna in zagotavljanje, da so vse aktivnosti izvedene v okviru dogovorjenih sredstev
- kreiranje in urejanje marketinških besedil za različne kanale
- sodelovanje z dizajnersko ekipo pri oblikovanju kreativnih materialov
- sledenje trendom in novostim na področju digitalnega marketinga ter implementacija najboljših praks

Pogoji

Pričakujemo:
- izkušnje na področju marketinga na primerljivem delovnem mestu
- znanja povezana z ustvarjanjem prepričljivih marketinških vsebin ter prodajnih tekstovnih oglasov
- poznavanje trendov in novosti ter poglobljeno razumevanje digitalnega marketinga, vključno s SEO, SEM, vsebinskim marketingom, e-poštnim marketingom, upravljanjem družbenih omrežij in spletnim oglaševanjem
- poznavanje marketinška orodja in platforme, kot so Google Analytics, Facebook Ads Manager in Magento 2
- bogat besedni zaklad in odlično poznavanje slovničnih pravil
- aktivno znanje slovenskega, hrvaškega, angleškega in italijanskega jezika

Jeziki:

Angleški (napredno), Slovenski (napredno), Italijanski (napredno), Hrvaški (napredno)

V našem podjetju postavljamo zadovoljstvo naših sodelavcev na prvo mesto, zato zagotavljamo:
- prijazno in pozitivno delovno okolje
- dolgoročno sodelovanje za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim rokom
- zagotovljeno parkirno mesto
- kolektivno zdravstveno zavarovanje Specialist
- maksimalno malico in prevoz
- maksimalen regres
- dva tedna kolektivnega dopusta za božične in novoletne praznike
- številne druge ugodnosti, ki jih boste spoznali, ko se pridružite našemu timu

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas