Deloglasnik - Blagovni referent v skladišču (m/ž) - Dekani - LIRA, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Blagovni referent v skladišču (m/ž)

Dekani

Rok za prijavo:

  • LIRA, d.o.o.

Lira d.o.o. kot grosistično podjetje, s sedežem v Dekanih, uspešno posluje že 30 let. Od leta 2001 je tudi ekskluzivni uradni zastopnik svetovno priznane blagovne znamke Bestway v Sloveniji in državah regije Adria. Bestway je eno od vodilnih in najbolj znanih svetovnih proizvajalcev napihljivih proizvodov – ponaša se z različnimi izdelki, vezanimi na poletje.

Opis delovnega mesta

Iščemo natančno, odgovorno in zanesljivo osebo za delovno mesto blagovnega referenta v skladišču, ki ima zanimanje in željo za dinamično delo v skladišču. Če ste dobro organizirani in vas veseli razgibano delo, vas vabimo, da se pridružite naši mladi ekipi.

Odgovornosti:
- prevzem in izdaja blaga
- priprava in odprema naročil za B2B in B2C
- uporaba računalniških programov za vodenje zalog
- vodenje skladiščne dokumentacije in evidenc
- svetovanje strankam pri izbiri artiklov
- priprava in oddaja blaga prevozniku s predpisanimi dokumenti
- izvajanje inventure
- sodelovanje pri reševanju reklamacij
- organizacija in razporeditev blaga v skladišču
- skrb za urejenost in čistočo skladišča
- sodelovanje z ostalimi oddelki za usklajevanje procesov in dosego skupnih ciljev
- izvajanje drugih opravil skladno z usposobljenostjo in navodili

Pogoji

Pričakujemo:
- visoko stopnjo pripadnosti podjetju in identifikacijo z našimi vrednotami
- aktivno znanje slovenskega, italijanskega in hrvaškega jezika
- dobre organizacijske sposobnosti

Jeziki:

Slovenski (napredno), Italijanski (napredno), Hrvaški (napredno)

V našem podjetju postavljamo zadovoljstvo naših sodelavcev na prvo mesto, zato zagotavljamo:
- prijazno in pozitivno delovno okolje
- dolgoročno sodelovanje za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim rokom
- zagotovljeno parkirno mesto
- kolektivno zdravstveno zavarovanje Specialist
- maksimalno malico in prevoz
- maksimalen regres
- dva tedna kolektivnega dopusta za božične in novoletne praznike
- številne druge ugodnosti, ki jih boste spoznali, ko se pridružite našemu timu

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas