Deloglasnik - Sodelavec v glavni pisarni VI (m/ž) - Škofja Loka - Center za socialno delo Gorenjska,
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Sodelavec v glavni pisarni VI (m/ž)

Škofja Loka

Rok za prijavo:

  • Center za socialno delo Gorenjska,

Opis delovnega mesta

- izvaja dela v glavni pisarni
- upravlja z dokumentarnim gradivom v skladu z uredbo o upravnem poslovanju
- vodi evidence in pripravlja poročila
- vodi evidence uporabe in vzdrževanja službenih vozil
- izvaja administrativna dela (priprava in pisanje dopisov, zapisnikov, fotokopira in arhivira gradivo)
- spremlja zakonodajo s svojega delovnega področja
- izvaja druge naloge po navodilih direktorja ali pomočnika direktorja
- opomba: delovno mesto primerno tudi za invalide z ročnimi spretnostmi

Opomba: delovno mesto je primerno tudi za invalide z ročnimi spretnostmi.

Pogoji

Od kandidatov pričakujemo:
- višjo strokovno oziroma višješolsko izobrazbo (prejšnja) družboslovne smeri
- osnovno znanje orodij za urejanje besedil in preglednic
- opravljen preizkus strokovne usposobljenosti za delo z dokumentarnim gradivom in izpit iz splošnega upravnega postopka
- delovne izkušnje: 9 mesecev

Kandidati so dolžni v vlogi navesti elektronski naslov, ki je namenjen obveščanju o neizbiri.

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program

Delovne izkušnje (v letih):

0-1

Jeziki:

Slovenski (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- trajanje zaposlitve: nedoločen čas
- poskusno delo: ni zahtevano
- delovni čas: 20 ur/teden

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Pripomba:

Podpiramo zaposlovanje invalidov