Deloglasnik - Referent za obračun plač in kadrovske zadeve (m/ž) - Celje - Celjske Mesnine
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Referent za obračun plač in kadrovske zadeve (m/ž)

Celje

Rok za prijavo:

  • Celjske Mesnine

Opis delovnega mesta

Iščemo strokovnega sodelavca za obračun plač in kadrovske zadeve v velikem podjetju z dolgoletno tradicijo.

Kjer opravlja predvsem naslednja dela in naloge:
- obračun plač, nadomestil in drugih osebnih prejemkov
- priprava poročil za zunanje inštitucije ( Ajpes, Furs...)
- priprava dokumentacije o bolniških nadomestilih za refundacije
- priprava in oddaja različnih obrazcev
- ostale naloge vezane na obračun plač
- urejanje kadrovskih zadev v zvezi z nastopom in prenehanjem delovnega razmerja
- druge naloge po navodilih nadrejenega

Pogoji

Pričakujemo:
- zaključeno vsaj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri
- vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju samostojnega obračuna plač
- dobro poznavanje MS paketa (Excel-a, Worda)
- natančnost, odgovornost, prilagodljivost
- pripravljenost na uvajanje izboljšav
- timska orientiranost

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Spretnosti:

Word, Excel

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas