Deloglasnik - Vodje logistike (m/ž) - Kamnik - Eta Kamnik, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Vodje logistike (m/ž)

Kamnik

Rok za prijavo:

  • Eta Kamnik, d.o.o.

mo družba z dolgoletno tradicijo na področju vložene, sterilizirane, pasterizirane in zamrznjene zelenjave in sadja s priznano blagovno znamko Natureta, ki je sinonim za visoko kakovostne izdelke.

Opis delovnega mesta

V našo družbo vabimo nove sodelavce za DM:

Vodje logistike (m/ž).

Vaše delo bo zajemalo:
- planiranje in organizacija dela v odpremnem skladišču (prostora za gotove izdelke, prevozov … )
- planiranje in organizacija dela v vhodnem skladišču (vhod surovine in materialov)
- planiranje, organiziranje in kontrola prevozov (zunanji prevozniki)
- organizacija priprave izdelkov za odpremo (preverjanje zalog, datumov gotovega izdelka, pravilno nakladanje izdelkov na paleto, poslovnih standardov…),
- spremljanje nekurantnih zalog in odpis blaga
- izvajanje kontrole (nad delavci v skladišču, skladiščnih prostorov, pravilnega skladiščenja izdelkov, pri sestavi izdelkov za odpremo ter spremnih dokumentih, temperature v hladilnici, zalog izdelkov…)
- vodenje kadrovske evidence ter ostalih evidenc v logistiki

Pogoji

Od kandidat-a/ke pričakujemo:
- srednješolsko izobrazbo
- natančnost, zanesljivost in delavnost
- sodelovanje v skupini sodelavcev

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Kaj vam ponujamo

Ponujamo:
- zaposlitev za nedoločen čas z dvo-mesečnim poskusnim delom
- delo v eni izmeni
- stimulativno plačilo in izplačilo poslovne uspešnosti
- vključitev v dodatno pokojninsko zavarovanje

Zakaj ETA Kamnik:
- delo v manjšem kolektivu za prepoznavno blagovno znamko v slovenskem lastništvu
- odlični, inovativni in trajnostno naravnani izdelki slovenskega porekla
- ogromni potencial za rast na trgu
- možnost osebnostne rasti in razvijanja potencialo

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas