Deloglasnik - Elektromonter (m/ž) - Ljubljana, Domžale, Cerknica, Vrhnika, Logatec, Žiri, Grosuplje, Ivančna Gorica, Kamnik - ELEKTRO LJUBLJANA, PODJETJE ZA DISTRIBUCIJO ELEKTRIČNE ENERGIJE, D.D.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Elektromonter (m/ž)

Ljubljana, Domžale, Cerknica, Vrhnika, Logatec, Žiri, Grosuplje, Ivančna Gorica, Kamnik

Rok za prijavo:

  • ELEKTRO LJUBLJANA, PODJETJE ZA DISTRIBUCIJO ELEKTRIČNE ENERGIJE, D.D.

Električna energija je energija prihodnosti. Omogočila je visoko kakovost življenja in prinaša tehnološki razvoj, ki si ga pred nekaj desetletji še ni bilo mogoče predstavljati. Zato poklic na področju elektrotehnike ponuja široko odprt manevrski prostor pri zaposlitvi in nadaljnjem kariernem razvoju. Družba Elektro Ljubljana deluje že preko 125 let. Spadamo med največje družbe v Sloveniji. Našim državljanom zagotavljamo nemoten in trajen dostop do osnovne dobrine – elektrike. Elektroenergetsko infrastrukturo zagotavljamo na kar 6.166 km2, pokrivamo 30,4 % Slovenije in oskrbujemo več kot 330.000 odjemalcev.

Družba Elektro Ljubljana d.d. v svoje vrste vabi kandidate in kandidatke za štiri (4) prosta delovna mesta:

Elektromonter (m/ž), v OE Storitve na DO, DE Ljubljana okolica

Vaše naloge bodo:

  • opravljanje elektromonterskih del
  • opravljanje izterjav pri neplačnikih
  • vodenje evidenc
  • urejanje delovnega okolja

Od kandidatov pričakujemo:

  • strokovna izobrazba: elektrikar energetik,
  • alternativna str. izobrazba: elektromonter, elektroinštalater, elektromehanik, elektrikar elektronik, skupinovodja v elektroenergetiki,
  • vozniški izpit B kategorije.

Psihofizične zahteve:

  • sposobnost za delo na višini,
  • sposobnost razlikovanja barv,
  • splošna fizična pripravljenost,
  • natančnost in zanesljivost.

Od nas lahko pričakujete:

  • zaposlitev v velikem, stabilnem in uspešnem podjetju, ki je po raziskavi »Ugled delodajalca 2023« uvrščeno med 25 najuglednejših delodajalcev,
  • visoko raven socialne varnosti,
  • strokovno in osebno rast v urejenem in varnem delovnem okolju,
  • spoštljive medsebojne odnose in strokovno vodenje,
  • interni karierni razvoj na vsebinsko raznolikih delovnih področjih,
  • interno in zunanje izobraževanje ter usposabljanje za profesionalni in osebni razvoj,
  • financiranje šolnine v primeru izobraževanja ob delu in nadomestilo plače za odsotnost od dela zaradi opravljanja študijskih obveznosti,
  • maksimalno neobdavčeno nadomestilo za prehrano (7,96 EUR na dan),
  • plačna in karierna napredovanja,
  • nagrajevanje delovne prizadevnosti,
  • regres, ki je višji od povprečja v Republiki Sloveniji,
  • izplačilo poslovne uspešnosti,
  • kolektivno nezgodno zavarovanje,
  • kolektivno zavarovanje Specialist z asistenco,
  • vplačilo v drugi pokojninski steber,
  • ugodnosti v okviru sprejetih ukrepov polnega certifikata Družini prijazno podjetje,
  • možnost koriščenja počitniških kapacitet v hribih, toplicah in na morju v Sloveniji in na Hrvaškem,
  • aktivnosti v okviru Športnega društva Elektro Ljubljana,
  • letno srečanje zaposlenih na ravni celotne družbe (Dan podjetja).

Lokacija delovnega mesta:

OE Storitve na DO, DE Ljubljana okolica (4 prosta delovna mesta).
Lokacije: Domžale, Cerknica, Vrhnika, Logatec, Žiri, Grosuplje, Ivančna Gorica, Kamnik.

Z izbranimi kandidati bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi s polnim delovnim časom, za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom.

Ponudbe z ustreznimi dokazili o izpolnjevanju pogojev in življenjepisom pošljite v roku 15 dni po objavi razpisa na naslov: Elektro Ljubljana, d.d., Slovenska cesta 56, 1000 Ljubljana, s pripisom "za kadrovsko službo – za razpis" ali preko portala Deloglasnik.

Elektro Ljubljana d.d., Slovenska cesta 56, 1000 Ljubljana, bo osebne podatke, ki ste jih posredovali v prijavi na prosto delovno mesto, kot upravljavec osebnih podatkov obdeloval za namen izvedbe izbirnega postopka na podlagi objave prostega delovnega mesta. Elektro Ljubljana d.d. osebnih podatkov ne bo prenesel v tretjo državo ali mednarodno organizacijo ter jih bo obdelal tako, da bo z ustreznimi ukrepi zagotovljena ustrezna varnost, vključno z zaščito pred nedovoljeno obdelavo. Elektro Ljubljana d.d. podatke hrani za čas, ki je potreben za izvrševanje pravic in obveznosti iz izbirnega postopka. Posameznik na katerega se nanašajo osebni podatki, ima pravico do informiranosti, popravka, izbrisa, omejitve obdelave, prenosljivosti osebnih podatkov, ugovora, vključno s pravico do pritožbe pri Informacijskem pooblaščencu. Podrobnejše informacije o obdelavi osebnih podatkov so dostopne na spletni strani https://www.elektro-ljubljana.si/ oziroma jih lahko pridobite pri pooblaščeni osebi za varstvo osebnih podatkov na e-naslovu, ki je navedeno na spletni strani družbe.