Deloglasnik - .NET Backend razvijalec (m/ž) - Ljubljana - WORKFORCE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

.NET Backend razvijalec (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • WORKFORCE d.o.o.

Smo regionalno podjetje za upravljanje človeških virov, ki deluje v državah regije Adria – v Sloveniji, Srbiji, Bosni in Hercegovini, Hrvaški, Črni gori, Makedoniji in Albaniji. Imamo več kot dvajset let izkušenj. Dnevno poslujemo z več kot 1.000 strankami in 12.000 poslovnimi partnerji.

Nudimo storitve po meri za zaposlovalce in iskalce zaposlitve. Poiščemo enega ali več sodelavcev. Izvajamo prilagojeno ali trajno zaposlovanje, upravljamo s človeškimi viri, nudimo pravno podporo, podporo pri obračunu plač in zagotavljanju skladnosti poslovanja.

Iskalcem zaposlitve pomagamo načrtovati poklicno pot in poiskati najbolj ustrezno zaposlitev.

Naš cilj je pomagati pri rasti poslovanja in poklicni rasti.

Opis delovnega mesta

Ste kreativni in sposobni reševati kompleksne izzive v digitalnem svetu?

Naš naročnik je vodilni ponudnik IT rešitev in storitev za digitalno poslovanje v Sloveniji, ki ponuja podjetjem napredne rešitve za upravljanje z dokumenti in informacijami. Iščejo kandidata, ki bo s svojimi izkušnjami in pristopom obogatil razvojno ekipo v Ljubljani.

V tej vlogi boste v razvojnem timu pomagali pri soustvarjanju certificirane platforme za upravljanje informacij, ki združuje zmogljivosti zajema podatkov, upravljanja dokumentov in poslovnih procesov z e-podpisovanjem in elektronsko hrambo.

Vaše naloge bodo:
- sodelovanje pri načrtovanju SQL in NoSQL podatkovnih modelov (MS SQL, ElasticSearch, Redis)
- nnačrtovanje in razvoj spletne storitve v .NET okolju (REST, gRPC)
- reševanje tehničnih izzivov pri hrambi in procesiranju velikih količin podatkov
- zagotavljanje kvalitete programske kode z Unit in Integracijskimi testi
- sodelovanje pri pregledovanju in izboljševanju obstoječe programske kode

Pogoji

Pričakujemo:
- več let izkušenj kot C# razvijalec v .NET okolju ali kateremkoli drugem OO jeziku
- izkušnje z uporabo relacijskih baz in razvojem spletnih storitev
- poznavanje dobrih programerskih praks in arhitekturnih vzorcev
- kreativnost, analitične sposobnosti in sposobnost reševanja težav

Zaželeno:
- izkušnje pri razvoju kompleksnih (»cloud-native«) rešitev
- poznavanje dela z Docker kontejnerji

Za več informacij pokličite: 040 233 074.

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom
- sproščeno delovno okolje, fleksibilen delovni čas in možnost dela od doma
- delo v dinamičnem razvojnem timu
- priložnosti za izobraževanje in razvoj

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Delo od doma:

Popolnoma, Občasno