Deloglasnik - Delavec v strežbi (m/ž) - Cerklje na Gorenjskem - Štalca d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Delavec v strežbi (m/ž)

Cerklje na Gorenjskem

Rok za prijavo:

  • Štalca d.o.o.

Opis delovnega mesta

Kaj obsega vaše delovno mesto?
- prijazno sprejemanje gostov
- sprejemanje naročil, strežba in obračunavanje gostinskih storitev
- deserviranje
- skrb za red in čistočo
- upoštevanje HACCP smernic

Pogoji

Koga iščemo:
- komunikativno, polnoletno osebo, ki bo s pozitivnim pristopom poskrbela za goste, postregla hrano in pijačo in v dopoldanski izmeni poskrbela za hitro postrežbo malic
- lahko že imaš izkušnje z delom v strežbi, kar cenimo, lahko pa te vsega še naučimo

Kaj pričakujemo:
- pričakujemo odgovorno, prijazno, pošteno in redoljubno osebo, ki jo z veseljem in zaupanjem sprejmemo v kolektiv, pričakujemo tudi dobro sodelovanje z ekipo.
- delamo na blagajni POS Elektronček

Zelo pomembno:
- pričakujemo nekonfliktno osebo, ki nima težav z zlorabo dovoljenih ali prepovedanih substanc

Za dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski številki: 041 666 690 Ernest.

Veselimo se sodelovanja!

- delo v prijetnem kolektivu, zanimivo, polno in z veliko komunikacije
- delo poteka v dveh izmenah in izmenično ob vikendih
- redno, pošteno in dobro plačilo, regres, dopust in urejeno delovno razmerje in bonuse, ki spadajo zraven
- imamo najboljše goste, prijazne in nekonfliktne

V kolikor se ujamemo, zagotavljamo redno zaposlitev s poskusno dobo 1 mesec. Možnost dela tudi preko s.p., študentske napotnice, ...

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas, Partnersko sodelovanje

Druge informacije

Kategorije:

Turizem in gostinstvo

Kraj dela:

Gorenjska

Partnersko sodelovanje ni delovno razmerje v smislu Zakona o delu, temveč nezavezujoč odnos med dvema ali več pravnimi osebami v smislu določb Zakona o obveznih obveznostih.