Deloglasnik - Svetovalec za področje proizvodnje in materialnega poslovanja (m/ž) - Slovenske Konjice - PRO-BIT programska oprema d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Svetovalec za področje proizvodnje in materialnega poslovanja (m/ž)

Slovenske Konjice

Rok za prijavo:

  • PRO-BIT programska oprema d.o.o.

Opis delovnega mesta

Si želite delati v uspešnem podjetju z več kot 35 letnimi izkušnjami, ki ga vodi ekipa z vizijo, izkušnjami in občutkom za ljudi? Želite delati v timu, kjer sodelavce povezuje srčnost in predanost delu?

Potem vas vabimo, da se nam pridružite v inovativnem, dinamičnem podjetju, ki razvija lastno programsko opremo za učinkovito podporo poslovanju tako gospodarskim družbam kot javnim podjetjem. V našo sredino vabimo svetovalca/ko, ki ima najmanj 3 leta delovnih izkušenj v proizvodnji in/ali na področju materialnega poslovanja. Ponujamo vam priložnost aktivnega sodelovanja pri razvoju in izboljševanju modula proizvodnje in materialnega poslovanja.

Opis delovnega mesta:
- implementacija programske opreme
- svetovanje strankam
- reševanje servisnih zahtevkov strank
- upravljanje s pomanjkljivostmi in implementacija izboljšav produkta
- zagotavljanje optimalne uporabniške izkušnje s produktom
- osredotočanje na povečanje števila uporabnikov
- organiziranje in analiziranje povratnih informacij uporabnikov
- tesno sodelovanje z oddelkom razvoja programske opreme, skupino za implementacijo modula in prodajo, ter ostalimi oddelki
- raziskovanje uporabniških in poslovnih potreb
- priprava in izdelava zahtev in specifikacij programske opreme
- poznavanje in spremljanje zakonodaje pomembne za področje materialnega poslovanja in proizvodnje
- aktivno spremljanje globalnih trendov na področju proizvodnje
- priprava tehnične dokumentacije za razvoj novih produktov in izboljševanje obstoječih funkcionalnosti produkta
- sodelovanje pri oblikovanju navodil in priročnikov za končne uporabnike
- usklajevanje, sodelovanje in komunikacija tako znotraj podjetja kot s kupci programskih rešitev
- identifikacija potreb strank in širših poslovnih ciljev
- sodelovanje pri prodajnih aktivnostih z aktivno promocijo produktov in izobraževanjem prodajnega osebja, kupcev ter sodelavcev
- agilnost in večopravilnost

- zaželena najmanj VI. stopnja izobrazbe po bolonjski shemi ali višja
- zavzetost za rezultat, strokovno in skrbno opravljeno delo
- dobra komunikacija v angleščini, zaželeno tudi v hrvaščini ali srbščini
- sposobnost reševanja problemov in novih situacij
- zaželeno poznavanje in izkušnje v proizvodnji in na področju materialnega poslovanja ter poznavanje zakonodaje iz tega področja,
- želja po izzivih
- veselje do timskega dela ter aktivno sodelovanje s prodajnim in razvojnim timom
- zaželene izkušnje pri implementaciji ERP rešitev

Si želite s svojimi znanji in izkušnjami pripomoči k boljši uporabniški izkušnji številnim uporabnikom na področju proizvodnje. Naši kupci so tako gospodarske družbe kot organizacije, ki delujejo v javnem sektorju. Čaka vas delo v inovativnem okolju, zanimivo delo, možnost osebnega razvoja znotraj visoko motivirane ekipe. Če ste odgovorni, zanesljivi in natančni ter motivirani za delo, potem z veseljem pričakujemo vašo prijavo.

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

Kaj vam ponujamo

- delo v tehnološko naprednem in urejenem delovnem okolju
- delo v motiviranem kolektivu
- možnosti strokovnega izobraževanja in razvijanja osebnih kompetenc
- stimulativno nagrajevanje vezano na rezultate dela
- redni 40 urni delovnik od 7.00/8.00 do 15.00/16.00 ure
- možnost dolgoročnega sodelovanja
- udeleževanje raznih internih dogodkov ter "team buildingov"
- poskusno delo 6 mesecev
- mesečno plačilo po dogovoru

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Delo od doma:

Občasno

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Savinjska