Deloglasnik - Elektrikar / Elektrotehnik (m/ž) - Ljubljana - Enerprom d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Elektrikar / Elektrotehnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Enerprom d.o.o.

Opis delovnega mesta

V svoj kolektiv vabimo novega sodelavca na delovno mesto: Elektrikar/Elektrotehnik za delo v delavnici.

Delo obsega :
- sestavljanje in povezovanje el. razdelilnih omar
- delo poteka v delavnici v prostorih podjetja
- postavitev NN omar na objektu - občasno

Pogoji

Pričakujemo:
- ustrezno izobrazbo izključno elektro smeri; Elektrikar (3. Ali 4. Stopnja izobrazbe) ali Elektrotehnik (5. Stopnja izobrazbe)
- natančnost, strokovnost, pozitiven odnos do dela v manjšem kolektivu
- pripravljenost na izpolnjevanje in izobraževanje iz tega področja
- zaželene izkušnje (niso pa nujne) s področja vezave elektroenergetskih omar ali električnih inštalacij
- izpit za vožnjo motornih vozil B kategorije

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Vozniško dovoljenje:

B

- stimulativno delovno okolje z možnostjo izobraževanja in napredovanja
- dolgoročno zaposlitev z poskusno dobo (nedoločen čas)
- eno izmenski urnik
- prijetno in urejeno delovno okolje

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Kraj dela:

Osrednjeslovenska