Deloglasnik - Natakar (m/ž) - Volčja Draga - Spintec d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Natakar (m/ž)

Volčja Draga

Rok za prijavo:

  • Spintec d.o.o.

Opis delovnega mesta

Pridružite se naši ekipi v NOE wine bar& restaurant kot:

Natakar (m/ž).

Delo poteka v prijetnem in modernem ambientu, v bližini jezera, v elegantni in ugledni restavraciji z vinskim barom.

Opis del in nalog:
- prevzemanje naročil gostov, strežba hrane in pijače ter obračun storitev
- predstavitev ponudbe hrane in pijač
- svetovanje gostom pri izbiri
- skrb za čistočo in urejenost delovnega okolja

Pogoji

Pričakujemo:
- zaželjeno vsaj 1 leto delovnih izkušenj
- zaželjena vsaj IV. stopnja izobrazbe
- pasivno znanje angleščine, zaželjeno tudi italijanščine

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1

Jeziki:

Angleški (osnovno), Italijanski (prednost)

Kaj vam ponujamo

- nedelje so proste
- odličen tim
- urejeno in prijetno delovno okolje
- pridobitev izkušenj v ugledni restavraciji
- priložnost za profesionalno rast in razvoj
- možnost za dodatna izobraževanja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Turizem in gostinstvo

Kraj dela:

Goriška