Deloglasnik - Strugar / Rezkar (m/ž) - Bohinjska Bistrica - LIP Bohinj, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Strugar / Rezkar (m/ž)

Bohinjska Bistrica

Rok za prijavo:

  • LIP Bohinj, d.o.o.

Ker naš sodelavec na vzdrževanju odhaja konec letošnjega leta v zaslužen pokoj, iščemo novega strugarja/rezkarja za dela na vzdrževanju na klasični stružnici ter rezkalnici.

Smo uspešno podjetje LIP Bohinj, d.o.o., ki je del mednarodne skupine HASSLACHER NORICA TIMBER s sedežem v Avstriji in se ukvarjamo s proizvodnjo in prodajo opažnih plošč za opaženje betonskih konstrukcij v gradbeništvu.

www.lipbohinj.si
www.hasslacher.com

Opis delovnega mesta

Kakšne bodo vaše naloge?
- dela na klasični stružnici
- dela na klasičnem rezkalnem stroju
- vzdrževalna dela na lesnoobdelovalnih strojih

Pogoji

Kaj od vas pričakujemo?
- izobrazbo strojne ali katere druge tehnične smeri ,ni pa pogoj v kolikor vas delo zanima oz. imate izkušnje s podobnim delom v kolikor bo potrebno pripravljenost na učenje od našega strugarja
- timsko delo v ekipi vzdrževalcev

Vabimo vas, da nam svojo prijavo posredujete preko portala Deloglasnik.

Kaj vam ponujamo

- dinamično delo v ekipi vzdrževalcev
- stimulativno plačilo in mesečno nagrajevanje
- dodatno strokovno usposabljanje in izobraževanje
- gibljiv delavni čas

Delo poteka v dveh izmenah, lahko pa se tudi dogovorimo za delo v enoizmenskem dopoldanskem času.

Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas, s 3 – mesečnim poskusnim delom, za polni delovni čas.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska