Deloglasnik - Tehnični dokumentalist (m/ž) - Vipava - Enoop d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Tehnični dokumentalist (m/ž)

Vipava

Rok za prijavo:

  • Enoop d.o.o.

ENOOP d.o.o. je družinsko podjetje, na trgu že več kot 30 let.
Današnja dejavnost obsega projektiranje, proizvodnjo in montažo opreme za prehrambeno, kemično, farmacevtsko industrijo in ekologijo.
Oprema, ki jo izdelujemo, je narejena po meri, po željah in potrebah kupca. Strankam pomagamo pri reševanju njihovih tehnoloških težav in jim predlagamo nove, napredne rešitve. Predani smo odličnosti in inovacijam.

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:
- urejanje certifikatov in dokumentacije pri opremi,
- sestava dokumentacije z vsemi potrebnimi elementi tehnične dokumentacije,
- vodenje evidenc v zvezi z navedeno dokumentacijo in certifikati,
- skeniranje in kopiranje dokumentov,
- kompletiranje, tiskanje in urejanje tehničnih načrtov,
- pomoč pri sistemu vodenja kakovosti ISO 9001,
- samostojno pripravo dokumentov v Wordu in Excelu, itd…

Pogoji

Pričakujemo:
- najmanj V. srednješolske izobrazbe (strojni, računalniški tehnik, mehatronik…)
- poznavanje tehnične dokumentacije
- usposobljenost za delo z osebnim računalnikom (MS Office)
- znanje angleškega jezika
- natančnosti in dobre organizacijske sposobnosti
- pripravljenost za timsko delo
- iščemo resnega kandidata, ki je profesionalen, samostojen, odgovoren, zanesljiv, motiviran za učenje, ima rad izzive in ga zanima dolgoročno sodelovanje

Kandidate prosimo naj pošljejo vlogo z življenjepisom in predstavitvijo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (napredno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- takojšnjo zaposlitev za nedoločen čas po uspešno opravljeni poskusni dobi
- konkurenčno plačilo
- možnost strokovnega izobraževanja
- vpetost v mednarodno okolje
- delo v prijetnem in zagnanem kolektivu
- enoizmensko delo (dopoldan)

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas