Deloglasnik - Specialist za pridobivanje talentov in poslovni partner (m/ž) - Ljubljana - MESI, razvoj medicinskih naprav, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Specialist za pridobivanje talentov in poslovni partner (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • MESI, razvoj medicinskih naprav, d.o.o.

Vas odlikujeta radovednost in dinamičnost? Bi se opisali kot vztrajno, natančno ter odlično organizirano osebo, ki ji delo z ljudmi predstavlja največje zadovoljstvo? Si želite kariernega razvoja na področju iskanja in selekcije talentov, delo pa začiniti še z nalogami poslovnega partnerja, ki bo v podporo vodstvu podjetja pri uresničevanju lokalnih in globalnih ciljev? Dobrodošli pri nas!

MESI je inovativno podjetje, ki je iz startupa zraslo v mednarodno organizacijo, specializirano za razvoj diagnostičnih naprav v medicini in zdravstvu. Naše inovacije se uporabljajo v 50 državah, zanje pa smo prejeli številne nagrade in certifikate. Naš glavni produkt je diagnostični sistem MESI mTABLET, ki omogoča meritve z najrazličnejšimi diagnostičnimi orodji na eni sami napravi. Meritve se sinhronizirajo z našo spletno storitvijo MESI mRECORDS, zato si zdravniki lahko takoj ogledajo rezultate na računalniku ter z vpogledom v zgodovino pacienta izvedejo hitro in učinkovito diagnostiko.

Ker je odlična ekipna dinamika za nas izjemnega pomena, iščemo strokovno in pozitivno naravnano osebo, ki nas bo okrepila na področju kadrovanja. V svoje vrste vabimo Specialista za pridobivanje talentov in poslovnega partnerja (m/ž).

Opis delovnega mesta

Vaše glavne naloge na področju selekcije in pridobivanja talentov:
- samostojno izvajanje nalog s področja iskanja in selekcije kadra za celotno skupino podjetja
- skrb za pravočasno pridobivanje podatkov za poročanje ter pomoč pri pripravi podatkov za mesečno, kvartalno in letno poročanje
- ostale naloge na področju pridobivanja talentov

Vaše glavne naloge na področju poslovnega partnerstva:
- podpora prodajnim predstavnikom hčerinskih družb pri vsakodnevnih kadrovskih postopkih s poudarkom na iskanju ter selekciji kadra, upravljanju z dokumentacijo in razvoju zaposlenih;
- vzpostavitev in skrb za vzdrževanje rednega komunikacijskega toka med kadrovskim področjem ter hčerinskimi družbami;
- implementacija in koordinacija internih pravilnikov na ravni celotne skupine ter skrb za pravočasno komunikacijo in vpeljavo sprememb;
- aktivno sodelovanje pri pripravi podatkov za obračun plač in vsebinska podpora področju obračuna plač z namenom nadomeščanja;
- ostale naloge po navodilih nadrejenega.

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- odlično poznavanje orodij Microsoft 365 (Word, Excel, SharePoint, Outlook)
- učinkovita in spoštljiva komunikacija, usmerjena v iskanje rešitev
- tekoče znanje slovenskega in angleškega jezika
- dobre analitične sposobnosti in sposobnosti poročanja
- natančnost, zanesljivost in dobra organizacija časa
- agilnost in osredotočenost na doseganje vrhunskih rezultatov
- vozniški izpit B-kategorije
- poznavanje procesa in zakonodaje s področja obračuna plač
- poznavanje delovnega prava
- najmanj 5 let formalnih delovnih izkušenj s področja upravljanja kadrov

Delovne izkušnje (v letih):

5

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Outlook

- delo v dinamični mednarodni ekipi, ki ustvarja vrhunske tehnološke rešitve
- spoštljivo, sproščeno in spodbudno delovno okolje
- zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo
- veliko ustvarjalnosti in svobode pri delu
- obilo priložnosti za učenje in napredovanje
- odlično kavo, sadje in druge malenkosti za dober delovni dan
- druženje na športnih dejavnostih in sproščenih ekipnih srečanjih ('team buildingih')

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Človeški viri

Kraj dela:

Osrednjeslovenska