Deloglasnik - Tehnolog VII - TPP (m/ž) - Bled - Lip Bled d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Tehnolog VII - TPP (m/ž)

Bled

Rok za prijavo:

  • Lip Bled d.o.o.

Opis delovnega mesta

Smo podjetje s prepoznavno blagovno znamko lipbled, ki si utrjuje mednarodni položaj priznanega ponudnika in proizvajalca notranjih vrat. Z odgovornostjo do trajnostnega razvoja to dosegamo z inovativnimi in kakovostnimi izdelki, motiviranimi sodelavci in zadovoljnimi kupci.

Za uresničevanje naše strategije in doseganje ciljev družbe iščemo sodelavce/sodelavke za delovno mesto:

Tehnolog VII - TPP (m/ž).

Vsebina dela (naloge, opravila):
- sodeluje pri koordiniranju dela v oddelku tehnološke priprave proizvodnje
- zagotavlja nadzor in svetovanje pri izvajanju tehnoloških procesov v proizvodnji
- določa tehnološke normativ in normative zaposlenih v proizvodnji
- skrbi za razvoj postopkov in ustrezno informacijsko podporo svojih aktivnosti
- daje pobude za aktivnosti za preprečevanje neustrezne in neskladne kakovosti
- sodeluje z zunanjimi partnerji – dobavitelji, izvajalci storitev, odjemalci
- sodeluje pri pripravi investicij v podjetju
- sodeluje z vsemi oddelki in službami v podjetju
- sodeluje in izvaja razvojno raziskovalne dejavnosti na področju razvoja izdelkov in opreme
- sodeluje, vodi, nadzira in koordinira razvoj izdelka, posebne zahteve in posebne mere, objektna naročila, sestavnice in tehnološke postopke

Kraj opravljanja dela: LIP BLED, d.o.o., Rečiška cesta 61A, 4260 Bled.

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- računalniška znanja urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, sposobnost dela z orodjem AutoCAD - osnovno
- znanje angleškega in/ali nemškega jezika,
- poznavanje izdelkov in materialov
- sposobnost razumevanja in branja dokumentacije in načrtov
- vozniški izpit B kategorije
- poznavanje predpisov iz varstva pri delu
- poznavanje predpisov o požarnem varstvu
- poznavanje predpisov iz varstva okolja

Vaše prijave z življenjepisom in dokazilom o pridobljeni izobrazbi pošljite preko portala Deloglasnik.

Jeziki:

Angleški (osnovno), Nemški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, AutoCAD

Kaj vam ponujamo

Kaj nudimo:
- zaposlitev za nedoločen čas
- dinamično delo v uspešnem podjetju in urejene pogoje dela
- možnost poklicnega in osebnega razvoja
- strokovno usposabljanje in izobraževanje
- po 1 letu zaposlitve možnost vključitve v dodatno pokojninsko varčevanje
- možnost koriščenja počitniških kapacitet

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas