Deloglasnik - Svetovalec servisnih storitev (m/ž) - Novo mesto - TPV AVTO d.o.o.
Pošlji prijatelju

Svetovalec servisnih storitev (m/ž)

Novo mesto

Rok za prijavo:

  • TPV AVTO d.o.o.

RAZPIS PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

TPV AVTO Podjetje za trženje in vzdrževanje vozil d.o.o.

PE Novo mesto, Kandijska cesta 60, 8000 Novo mesto, razpisuje prosto delovno mesto

SVETOVALEC SERVISNIH STORITEV

Delovne naloge:

  • sprejem in komunikacija s strankami
  • organizacija dela svoje ekipe in doseganje ciljev kakovosti
  • skrb za obračun storitev
  • izvajanje pravil, postopkov in standardov
  • izdajanje in sprejem nadomestnih vozil
  • druga dela po navodilih vodje

Pričakujemo:

  • IV., V., VI stopnja izobrazbe
  • vozniški izpit B kategorije
  • poznavanje zakonodaje
  • poznavanje Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)
  • organiziranost in sposobnost določanja prioritet
  • inovativnost, samostojnost, prilagodljivost, natančnost in sposobnost dela v timu
  • prednost pri zaposlitvi bodo imeli kandidati z izkušnjami na primerljivem delovnem mestu

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas (s poskusnim delom)
  • priložnost za karierni razvoj
  • stimulativno nagrajevanje
  • urejeno delovno okolje

V kolikor vam razpisano delovno mesto predstavlja delovni izziv, napišite prošnjo in jo posredujte preko portala Deloglasnik ali na naslov delodajalca: TPV AVTO, Podjetje za trženje in vzdrževanje vozil d.o.o., Kandijska cesta 60, 8000 Novo mesto.