Deloglasnik - Referent začetnik za obračun plač - mentorski program (m/ž) - Ljubljana, Slovenska Bistrica - Zeus davki in računovodstvo d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Referent začetnik za obračun plač - mentorski program (m/ž)

Ljubljana, Slovenska Bistrica

Rok za prijavo:

  • Zeus davki in računovodstvo d.o.o.

Ekipa ZEUS je ena izmed večjih računovodskih ekip v državi. Zaradi želje po učenju radovednih začetnikov, razpisujemo MENTORSKI program – referent ZAČETNIK za obračun plač v Ljubljani ali Slovenski Bistrici.

Opis delovnega mesta

Išče se kandidat/ka na delovnem mestu:

Referent ZAČETNIK za obračun plač - mentorski program (m/ž)

Verjamemo, da so za uspešno delo in nasmeh na obrazu najpomembnejši dobri medosebni odnosi, zato si želimo v svojo ekipo pozitivno in prijazno osebo z eno samo željo: VZTRAJNO SE UČITI OD NAJBOLJŠIH.

Si zaključil/a šolanje na ekonomski šoli in pridno pošiljaš svoje prošnje, pa dobiš zavrnitev, ker nimaš izkušenj? Se zavedaš, da je tvoja kariera kljub šolanju šele na začetku in da praktično nimaš še kaj ponuditi na trgu dela? Želiš samostojno obračunavati plače, se učiti in enkrat biti samostojen tudi v praksi? 3x DA? Potem si na pravem oglasu!

Opis del in nalog s pomočjo mentorja:
- spremljanje aktualne zakonodaje s področja obračuna plač in drugih prejemkov
- sodelovanje in komunikacija z zunanjimi naročniki
- mesečni obračuni plač v programu
- obračun drugih izplačil fizičnim osebam
- priprava in posredovanje REK obrazcev in podatkov za banke
- priprava in kontrola virmanov za izplačilo osebnih dohodkov
- priprava potrdil o osebnih dohodkih zaposlenim
- priprava podatkov za poročanje državnih institucijam ali podatkov za zaposlene
- priprava obračunov / zahtevkov ZZZS / ZPIZ za refundacijo
- obračun plačil študentom
- vodenje evidenc in podobno

Lokacija dela: Ljubljana ali Slovenska Bistrica.

Pogoji

Od našega začetnika/ce pričakujemo:
- izjemno strast in željo za učenje in delo s številkami
- pogum in samoiniciativnost za spoznavanje novih programov
- dobro osebno organiziranost in proaktivnost
- natančnost in analitične sposobnosti
- pozitivno naravnanost, vztrajnost in kolegialnost
- odlično znanje dela z Excel preglednicami in dobro računalniško pismenost
- ustrezno izobrazbo (ekonomsko) in/ali predhodne izkušnje – če si iz smeri računovodstva predstavlja zate prednost
- znanje programov Pantheon/ Vasco predstavlja prednost
- znanje angleškega jezika za komunikacijo z naročniki
- sposobnost obdelave mase podatkov
- sposobnost velike koncentracije v obdobju obračuna plač

Vaš CV pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Dopišite prosim, s katerim programom za obračun plač morda že znate delati.

Jeziki:

Angleški (napredno)

Spretnosti:

Excel

Kaj vam ponujamo

- učenje med najboljšimi strokovnjaki
- sproščeno in pozitivno delovno klimo
- osebno in strokovno rast ter napredovanje, ki ga vzpodbujamo in ne zaviramo
- podpis mentorske pogodbe + pogodbe o zaposlitvi za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev
- možnost napredovanja, ki je popolnoma odvisna od vaše proaktivnosti in sposobnosti pridobivanja znanja
- kasneje možnost vodenja manjše ekipe ali mentoriranja naslednikov

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas