Deloglasnik - Komercialist za področje zahodne Evrope (m/ž) - Bohinjska Bistrica - LIP Bohinj, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Komercialist za področje zahodne Evrope (m/ž)

Bohinjska Bistrica

Rok za prijavo:

Smo uspešno podjetje LIP Bohinj, d.o.o., ki je del mednarodne skupine HASSLACHER NORICA TIMBER s sedežem v Avstriji in se ukvarjamo s proizvodnjo in prodajo opažnih plošč za opaženje betonskih konstrukcij v gradbeništvu.

Opis delovnega mesta

Ker naš sodelavec v prodaji odhaja v letošnjem letu v zaslužen pokoj, iščemo novega komercialista za prodajo opažnih plošč, ki bi se pridružil našemu kolektivu.

V svojo ekipo vabimo izkušenega:

Komercialist za področje zahodne Evrope (m/ž).

Kakšne bodo vaše naloge?
- poslovne poti predvsem po Italiji in v Švici
- komunikacija s kupci, svetovanje
- priprava ponudb
- priprava prodajne dokumentacije
- reševanje neporavnanih plačil kupcev
- organizacija prevozov

Delo poteka od doma in po terenu; obiskovanje kupcev.

Nekajkrat mesečno je delo organizirano na sedežu podjetja.

Pogoji

Kaj od vas pričakujemo?
- zaključeno univerzitetno ali srednješolsko izobrazbo lesarske ali katere druge tehnične smeri
- dobro znanje italijanskega ali francoskega jezika, znanje angleškega ali nemškega jezika je zaželeno
- dobra računalniška pismenost (MS Office)
- komunikativnost, strokovnost
- 2 leti delovnih izkušenj na enakem ali podobnem delovnem mestu
- vozniški izpit B kategorije

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Jeziki:

Italijanski (napredno), Francoski (napredno), Angleški (osnovno), Nemški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

Kaj vam nudimo?
- dinamično delo na terenu in od doma
- stimulativno plačilo in mesečno nagrajevanje
- letno nagrajevanje uspešnosti ob koncu poslovnega leta
- dodatno strokovno usposabljanje in izobraževanje
- gibljiv delavni čas
- uvajanje in spoznavanje kupcev z zaposlenim na tem delovnem mestu

Nudimo možnost za rast in razvoj osebnih kompetenc v majhni kompaktni prodajni ekipi, ki pokriva prodajo v 20 državah.

Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas, s 6 – mesečnim poskusnim delom, za polni delovni čas.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Delo od doma:

Popolnoma, Občasno