Deloglasnik - Samostojni komercialist (m/ž) - Jesenice - NATIONAL OPAŽNI SISTEMI D.O.O.
Pošlji prijatelju

Samostojni komercialist (m/ž)

Jesenice

Rok za prijavo:

Podjetje National opažni sistemi, d.o.o. je specializiran ponudnik najnaprednejših tehnologij betonske gradnje. Ponujamo široko paleto storitev in proizvodov, ki občutno skrajšajo čas gradnje in znižajo stroške tudi do 30%. Ob upoštevanju specifike projekta predlagamo najprimernejšo opažno tehnologijo s ciljem optimizacije stroškov in zadostitve vseh pogojev zanesljivosti in varnosti.

Opis delovnega mesta

Si želite novih izzivov, osebnega in strokovnega razvoja? Ste ambiciozni in proaktivni? Imate odlično razvite prodajne in komunikativne kompetence?

V svojo ekipo vabimo zanesljivo, natančno, komunikativno osebo, ki se je pripravljena srečevati z novimi izzivi:
- raziskovanje tržišča
- tehnična priprava in izdelava ponudb
- podpora strankam
- iskanje novih kupcev in ohranjanje dobrih odnosov z obstoječimi
- samostojno vodenje pogajanj
- izdelava planov, poročil in analiz

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- zahtevana najmanj 5. stopnja izobrazbe gradbene ali ekonomske smeri
- veselje do dela z ljudmi
- zanesljivost, odgovornost, komunikativnost, samoiniciativnost
- dobra sposobnost za delo z MS Office
- zaželene so delovne izkušnje v gradbeništvu
- zaželeno poznavanje opažnih sistemov in tehnologij
- dobro znanje slovenskega jezika, prednost znanje srbohrvaščine in angleščine
- visoko motiviranost, komunikativnost, natančnost
- izpit B kategorije
- lasten prevoz

Vabimo vas, da svojo prijavo skupaj z življenjepisom posredujete preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (prednost), Srbski (prednost), Hrvaški (prednost)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- zaposlitev za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja zaposlitve za nedoločen čas, ali sodelovanje preko S.P.
- redno in stimulativno plačilo
- delo v urejenih delovnih prostorih in dobrem kolektivu
- dobre delovne pogoje in sproščeno atmosfero
- možnost osebnega in strokovnega razvoja
- enoizmensko delo
- delo za polni delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas, Partnersko sodelovanje

Partnersko sodelovanje ni delovno razmerje v smislu Zakona o delu, temveč nezavezujoč odnos med dvema ali več pravnimi osebami v smislu določb Zakona o obveznih obveznostih.