Deloglasnik - Prodajni svetovalec / Aranžer (m/ž) - Ljubljana - HIŠA DARIL D.O.O.
Pošlji prijatelju

Prodajni svetovalec / Aranžer (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • HIŠA DARIL D.O.O.

Opis delovnega mesta

Želiš postati del družine podjetja Hiša Daril? Iščemo PRODAJNEGA SVETOVALCA/ARANŽERJA (m/ž) v Ljubljani!

Si poln/a energije, kreativen/a in rad/a skrbiš za zadovoljstvo strank? Si ljubitelj daril, te zanimajo trendi v aranžiranju? Pri nas boš lahko razvijal/a svoje talente in soustvarjal/a uspešno zgodbo v podjetju Hiša Daril, hkrati pa skrbel/a, da se bodo naše stranke pri nas počutile dobrodošle.

Kraj dela: Hiši daril PE Ljubljana.

Pogoji

Kaj pričakujemo?
- skrb za stranke in njihovo pozitivno nakupovalno izkušnjo
- komunikativnost
- urejenost trgovine in estetski pristop
- ročne spretnosti in ustvarjalnost pri zavijanju (ni pa to pogoj)
- osnovna računalniška pismenost
- soustvarjanje pozitivnega vzdušja v kolektivu

Kaj vam ponujamo

Kaj ponujamo?
- zaposlitev za nedoločen čas (s poskusno dobo)
- prilagodljiv delovnik (30 ali 40 ur tedensko)
- vodeno uvajanje na delovno mesto
- popusti za zaposlene in stimulacija za delovno uspešnost
- regres in božičnica
- druženja s sodelavci

Zakaj se nam pridružiti?
- dinamično delovno okolje
- kreativnost in svoboda izražanja
- možnost osebnega in strokovnega razvoja
- uživanje ob delu v hitro rastočem podjetju z več kot 18- letno tradicijo

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije