Deloglasnik - E-mail marketing specialist (m/ž) - Kranj - Be Healthy d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

E-mail marketing specialist (m/ž)

Kranj

Rok za prijavo:

  • Be Healthy d.o.o.

Smo mednarodna spletna trgovina FutuNatura, ki se s prodajo prehranskih dopolnil, kozmetike in medicinskih pripomočkov ukvarja že več kot 9 let.

Visoki standardi kakovosti nam odpirajo vrata do zahtevnih kupcev, zato smo danes z več kot +3300 izdelki prisotni v 14 državah Evropske unije.

Opis delovnega mesta

Ste strastni pri ustvarjanju vsebin, ki navdušujejo in prodajajo? Imate občutek za besede, ki prebujajo zanimanje in angažiranost? Če želite soustvarjati uspešne marketinške kampanje in nagovarjati našo ciljno populacijo z izvirnimi e-maili, potem iščemo prav vas!

Vaše odgovornosti bodo vključevale:
- pisanje prodajnih in vsebinskih e-mailov, ki bodo nagovorili našo ciljno populacijo
- priprava in izvedba marketinških e-mail kampanj za promocijo naših izdelkov in akcij
- idejno snovanje in pisanje kreativnih besedil, ki bodo dvignila zanimanje in angažiranost prejemnikov
- spremljanje trendov v tekstopisju spletnih prodajnih vsebin in prilagajanje strategij glede na najnovejše smernice

Lokacija dela: Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 Kranj.

Pogoji

Pričakujemo:
- izkušnje s pisanjem marketinških e-mailov in prodajnih vsebin
- kreativnost in sposobnost nagovarjanja različnih ciljnih skupin
- poznavanje trendov v e-mail marketingu in tekstopisju
- odlične komunikacijske spretnosti in natančnost
- dobra splošna računalniška pismenost, zlasti v programih Microsoft Word in Excel

Spretnosti:

Word, Excel

Kaj vam ponujamo

- delo v mladem in stabilnem podjetju
- mentoriranje in usposabljanje ob zaposlitvi
- možnost napredovanja in osebnega razvoja
- razgibano in pestro delo

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska