Deloglasnik - Projektni inženir (m/ž) - Ljubljana - LineaTech d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Projektni inženir (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • LineaTech d.o.o.

Opis delovnega mesta

V svoje vrste vabimo Tebe - inženirja elektrotehnike z bogatimi izkušnjami v avtomatiki, ki si zavzet, organiziran, dinamičen, hitro prilagodljiv, samoiniciativen, zanesljiv, urejen in pripravljen na stalno rast in razvoj svojih kompetenc.

Osnovne naloge:
- razvoj programske opreme za stroje in procesne linije
- programiranje industrijskih krmilnikov (PLC)
- izdelava nadzornih sistemov (SCADA)
- priprava dokumentacije (funkcijske in tehnične specifikacije, uporabniška navodila…)
- zagonih strojev na lokaciji naročnika (Slovenija in tujina)

Pogoji

Od kandidatov pričakujemo:
- vsaj 3 leta delovnih izkušenj s področja avtomatike
- vsaj VII. stopnja izobrazbe s področja elektrotehnike ali računalništva
- zaželene izkušnje pri delu z industrijskimi krmilniki (PLC)
- vozniški izpit B kategorije
- dobro znanje angleškega jezika
- pripravljenost na krajše terensko delo v tujini

Prijave z življenjepisom zbiramo preko portala Deloglasnik.

Piši nam, se nam predstavi in dobimo se na kavi - ne bi kave? Imamo pester izbor pijač, sigurno se najde tudi ta, ki ti ustreza.

Vse pogovore izpeljemo diskretno, tako da je 'anonimnost' tvoje prijave zagotovljena.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja, VIII/1. magisteriji znanosti

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

Kandidatom ponujamo
- delo v lokalnem podjetju, ki deluje na globalnih trgih
- izkušnje na visoko-tehnoloških projektih, ki zahtevajo najvišje standarde kvalitetne izdelave
- profesionalno in osebnostno rast
- delo v prijetnem kolektivu
- prijetno delovno okolje
- fleksibilen delovni čas
- možnost dodatnega izobraževanja
- stimulativno plačilo in dodatne bonitete (mobilni telefon z naročnino, življenjsko zavarovanje)

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas