Deloglasnik - Elektrotehnik (m/ž) - Celje - SINTEH PRO d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Elektrotehnik (m/ž)

Celje

Rok za prijavo:

  • SINTEH PRO d.o.o.

SINTEH PRO d.o.o. je družinsko podjetje z več kot 30 letnimi delovnimi izkušnjami na področju avtomatizacije v industriji.

Izvajamo storitve avtomatizacije opreme za avtomobilsko, elektro, farmacevtsko, kemijsko, kovinsko in živilsko industrijo.
Del dejavnosti nam predstavlja servisiranje frekvenčnih pretvornikov in druge industrijske elektronike.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • elektrotehnična dela na avtomatizacijski opremi
  • testiranja
  • montaža elektro naprav
  • diagnosticiranje napak
  • delo v delavnici
  • izvajanje modifikacij oz. elektro projektov
  • enostavna popravljalna in vzdrževalna dela na strojih
  • vzdrževanje čistoče delovnih sredstev in opreme ter osebnih zaščitnih sredstev
  • opravila v skladu z akti, organizacijskimi in delovnimi navodili družbe

OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:

  • najmanj 4. ali 5. stopnjo izobrazbe- elektrotehnik
  • pripravljenost na delo
  • želja po učenju
  • komunikativnost
  • urejenost
  • zanesljivost
  • prijaznost
  • pripravljenost na delo v tujini
  • vozniški izpit B kategorije
  • razumevanje branje elektro načrtov

NUDIMO:

  • delovno razmerje za 3 - mesečno poskusno dobo; kasneje za nedoločen čas
  • stimulativni osebni dohodek
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja
  • možnost samostojnega, kreativnega in dinamičnega dela v kolektivu

Prošnjo s podatki o dosedanjih izkušnjah in življenjepisom pošljite preko portala Deloglasnik.