Deloglasnik - Projektant / Risar / Obdelovalec načrtov (m/ž) - Ljubljana - ZELOA, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Projektant / Risar / Obdelovalec načrtov (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ZELOA, d.o.o.
  • Naslov: Ptujska ulica 19, 1000 Ljubljana

Podjetje Zeloa d.o.o. je specializirano za arhitekturno načrtovanje in izvedbo lastnih projektov. Smo strokovna ekipa arhitektov, ki sodeluje z stalnimi projektantskimi ekipami ter uglednimi gradbenimi podjetji in obrtniki na področju gradbenega inženiringa. Naš glavni cilj je zagotoviti celovito storitev za naše naročnike, ki vključuje vse faze - od načrtovanja do izvedbe in finalizacije gradnje. Verjamemo v ustvarjanje funkcionalnih, estetsko dovršenih prostorov, ki odražajo identiteto naročnika. Naša inovativna ekipa arhitektov se posveča ustvarjanju edinstvenih in sodobnih arhitekturnih rešitev, ki navdušujejo naše stranke.

Opis delovnega mesta

Zaradi povečanega obsega dela širimo našo ekipo in iščemo:

Projektant / Risar / Obdelovalec načrtov (m/ž).

Pogoji

Pričakujemo:
- vsaj 1 leto izkušenj na podobnih delovnih mestih v gradbeni industriji
- najmanj V. stopnja izobrazbe tehnične smeri
- dobro poznavanje programske opreme za arhitekturno oblikovanje, kot je AutoCAD, SketchUp, Revit, Archicad itd. (prednost imajo kandidati z znanjem bim projektiranja v Archicadu)
- zmožnost dela v timu ter odlične komunikacijske
- sposobnost učinkovitega upravljanja časa in spoštovanje rokov.

V kolikor se prepoznate v opisu in verjamete, da imate potrebne kvalifikacije, vas vabimo, da nam pošljete svoj življenjepis preko portala Deloglasnik. Veselimo se srečanja z vami in priložnosti za skupno ustvarjanje edinstvenih arhitekturnih projektov.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

1

Spretnosti:

AutoCAD

- stimulativno plačilo, vezano na izkušnje in dosežene rezultate
- možnost strokovnega in osebnega razvoja skozi izobraževanja in usposabljanja
- delo na zanimivih in raznolikih gradbenih projektih
- dinamično delovno okolje ter sodelovanje s strokovnjaki v panogi
- možnost napredovanja v podjetju

Določen čas, Nedoločen čas, Honorarno, Partnersko sodelovanje

Partnersko sodelovanje ni delovno razmerje v smislu Zakona o delu, temveč nezavezujoč odnos med dvema ali več pravnimi osebami v smislu določb Zakona o obveznih obveznostih.