Deloglasnik - Prodajalec (m/ž) - Borovnica - Mesarstvo Blatnik d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajalec (m/ž)

Borovnica

Rok za prijavo:

Smo družinsko podjetje, ki se v osnovi ukvarja s predelavo, prodajo mesa in proizvodnjo mesnih izdelkov. Poleg proizvodnje svežega mesa in okusnih mesnih izdelkov pa imamo tudi lastne živilske prodajalne.

Opis delovnega mesta

V svoj krog vabimo prodajalca (m/ž) za zasedbo delovnega mesta v franšizni prodajalni Spar, v supermarketu Spar partner Blatnik v Borovnici.

Če imate veselje za delo s strankami in vam je delo z raznimi vrstami živil prav tako v veselje, vas vabimo, da se nam pridružite.

Vaše delo bo zajemalo:
- prodajo in svetovanje strankam
- delo na delikatesi ali delo na blagajni
- spremljanje zalog in založenost prodajalne
- polnjenje polic in urejanje prodajalne

Pogoji

Pričakujemo:
- vsaj 1 leto delovnih izkušenj v trgovini
- osebno urejenost
- spoštljivost do strank in sodelavcev
- komunikativnost in lojalnost
- samostojnost in odgovornost
- nekaznovanost

Prijave z življenjepisom pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Delovne izkušnje (v letih):

1

Kaj vam ponujamo

- redno in stimulativno plačilo
- variabilno nagrajevanje
- delo v prijetnem kolektivu
- možnost napredovanja
- zaposlitev za nedoločen čas s 2-mesečnim poskusnim delom

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska