Deloglasnik - Sistemski inženir (m/ž) - Maribor - I.T. TIM d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Sistemski inženir (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • I.T. TIM d.o.o.

Podjetje I.T.Tim d.o.o. zagotavlja uporabnikom celovito paleto rešitev za obvladovanje poslovnih procesov, komunikacijsko infrastrukturo, IT platformo in ustrezno programsko opremo. Naš cilj je postati eno izmed vodilnih podjetij na področju informacijsko komunikacijske tehnologije v Sloveniji.

Opis delovnega mesta

Podjetje I.T.Tim d.o.o. išče novega sodelavca za delovno mesto sistemskega inženirja. Če ste motivirani, natančni, samostojni in inovativni, vas vabimo, da se pridružite našemu mlademu in dinamičnemu razvojnemu timu.

Opis delovnega mesta:
- Načrtovanje, implementacija in vzdrževanje sistemske infrastrukture (strežniška in mrežna infrastruktura, sistemska programska oprema)
- Nadzor nad delovanjem informacijskih sistemov
- Sodelovanje pri izvajanju nalog s področja varnosti
- Vodenje projektov implementacije infrastrukturnih storitev

Pogoji

Zahtevana stopnja izobrazbe:
- V. - dokončana gimnazija in ostale štiriletne šole
- VI./1 - višješolski strokovni programi
- VI./2 - visokošolski strokovni programi / 1. bolonjska stopnja
- VII. - univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Izobrazba ni pogoj za prijavo, če kandidat izkazuje zahtevano znanje.

Pričakujemo:
- dobro poznavanje Microsoft Windows namiznih operacijskih sistemov
- dobro poznavanje Microsoft strežniških sistemov (Windows Server, SQL Server, Exchange Server)
- priporočljivo poznavanje odprtokodnih sistemov
- sposobnost timskega dela
- natančnost, samostojnost in inovativnost
- urejenost
- izpit kategorije B

Pridružite se nam in skupaj ustvarimo prihodnost informacijskih tehnologij! Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Vozniško dovoljenje:

B

- sodelovanje pri razvoju naprednih in inovativnih informacijskih rešitev
- urejeno, družini prijazno in sproščeno delovno okolje
- redna izobraževanja in ustrezno nagrajevanje za opravljeno delo
- možnost zaposlitve za nedoločen čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Podravska