Deloglasnik - Vzdrževalec - strojnik (m/ž) - Kamnik - Eta Kamnik, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vzdrževalec - strojnik (m/ž)

Kamnik

Rok za prijavo:

  • Eta Kamnik, d.o.o.

Opis delovnega mesta

Smo družba z dolgoletno tradicijo na področju vložene, sterilizirane, pasterizirane in zamrznjene zelenjave in sadja s priznano blagovno znamko Natureta, ki je sinonim za visoko kakovostne izdelke.

V našo družbo vabimo nove sodelavce za DM:

Vzdrževalec - strojnik (m/ž).

Vaše delo bo zajemalo:
- nastavljanje strojev - odprave manjših pomanjkljivosti na strojih
- zagon in preizkus strojev in linij pred pričetkom dela
- kontrola delovanja strojev in odpravljanje napak in okvar na strojih med obratovanjem
- priprava strojev za čiščenje po končanem obratovanju
- skrb za varno in pravilno delovanje strojev in naprav
- vzdrževanje strojev
- upoštevanje predpisov za varovanje zdravja ter varstvo pri delu
- opravljanje remontov
- ostale naloge in zadolžitve po navodilih nadrejenega

Pogoji

Od kandidat-a/ke pričakujemo:
- srednjo poklicno šolo strojne smeri ali mehatronike
- odgovoren odnos do dela ter timsko naravnanost

Če menite, da vam objavljeno prosto delovno mesto ustreza in si želite nov delovni izziv, vas vabimo, da nam pisne ponudbe posredujete preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

- zaposlitev za nedoločen čas z dvo-mesečnim poskusnim delom
- pretežno dvo-izmensko delo
- stimulativno plačilo in izplačilo poslovne uspešnosti
- vključitev v dodatno pokojninsko zavarovanje

Zakaj Eta Kamnik?
- delo v manjšem kolektivu za prepoznavno blagovno znamko v slovenskem lastništvu
- odlični, inovativni in trajnostno naravnani izdelki slovenskega porekla
- ogromni potencial za rast na trgu
- možnost osebnostne rasti in razvijanja potenciala

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas