Deloglasnik - Pomočnik na lepilni liniji - delavec v proizvodnji (m/ž) - Medvode - Jamnik d.o.o.
Pošlji prijatelju

Pomočnik na lepilni liniji - delavec v proizvodnji (m/ž)

Medvode

Rok za prijavo:

  • Jamnik d.o.o.

Opis delovnega mesta

- pakiranje in zlaganje izdelkov po navodilih v transportne kartone na lepilni liniji v proizvodnji embalažnih izdelkov
- zlaganje na palete
- označevanje in transport palet
- izvajanje avtokontrole pri delu
- delo v dveh izmenah

Pogoji

Pričakujemo:
- dobre ročne spretnosti in natančnost
- sledenje navodilom
- zanesljivost, komunikativnost
- odgovornost in učljivost
- lastni prevoz

Veselimo se vaše prijave s priloženim življenjepisom in opisanimi delovnimi izkušnjami.

Strokovna izobrazba:

II. stopnja – dokončana osnovna šola, III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno)

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja in napredovanja
- nudimo strokovno izpopolnjevanje in dobre delovne pogoje v prijetnem kolektivu
- polni delovni čas

Stimulativno plačilo v dinamičnem in urejenem delovnem okolju.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije