Deloglasnik - Referentka v tehnologiji (m/ž) - Dob pri Domžalah - ROLTEK d.o.o.
Pošlji prijatelju

Referentka v tehnologiji (m/ž)

Dob pri Domžalah

Rok za prijavo:

„S celovitimi rešitvami omogočamo varno, udobno, trajnostno in estetsko dovršeno bivanje."

Slovensko, dinamično in stabilno podjetje ROLTEK je vodilni proizvajalec senčil z lastno proizvodnji le teh v Sloveniji. Ekskluzivno izdelujemo proizvode za tržišča v Sloveniji, Avstriji, Italiji, na Hrvaškem in ostalih državah.

Če se v profilu prepoznate, se prijavite in postanite del ROLTEKa!

Kraj dela: Dob pri Domžalah

Naloge in opis delovnega mesta:

  • Priprava potrditev naročil, tehnične dokumentacije in ostale dokumentacije za kupce.
  • Tehnično svetovanje ter prodajna podpora.
  • Kontaktiranje s strankami in spremljanje procesa od naročila do izdobave.
  • Delo z računalniškimi orodji - priprava poročil, analiz in tabel.
  • Nenehno učenje in izpopolnjevanje znanja.

Idealen kandidat ima:

  • Zaključena vsaj V. stopnja - gradbena, ekonom., matematična, strojna ali druga izobrazba.
  • Prijazna in komunikativna oseba.
  • Zaželeno znanje angleškega ali nemškega jezika.
  • Eno leto delovnih izkušenj na podobnih delih.
  • Obvladovanje standardnih in specializiranih orodij za PC (Office - Excel).

Izraženost naslednjih kompetenc:

  • Zanesljivost in odgovornost.
  • Etičnost.
  • Samoiniciativnost.
  • Organiziranost in natančnost.
  • Prijaznost in profesionalnost.

Ponujamo:

  • Začetno šolanje in celovito uvajanje v prodajni proces.
  • Zanimive in razgibane delovne naloge in izzive.
  • Takojšnjo sklenitev delovnega razmerja.
  • Delo v profesionalnem, dinamičnem in urejenem delovnem okolju.
  • Strokovni in osebni razvoj ter pridobivanje novih znanj.

Kandidati, ki se prijavijo prej, imajo prednost, zato vas vabim h takojšnji prijavi.

Vaše prijave pričakujemo preko povezave za prijavo.

CENIMO PRIPADNOST, ZAVZETOST IN SMO CILJNO USMERJENI.

ROLTEK d.o.o. rolete-rolo vrata, Želodnik 19, 1233 DOB pri Domžalah