Deloglasnik - Prodajalec / Namestnik poslovodje (m/ž) - Ljubljana - Elpec d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajalec / Namestnik poslovodje (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Elpec d.o.o.
  • Telefon: 041 557 363
  • Kontaktna oseba: Andraž Fužir

ELPEC & BAUER je specializirana kolesarska trgovina s servisom. V asortimentu imamo poleg koles tudi fitnes naprave, ki se pretežno prodajajo pozimi, se pravi imamo 2 sezoni kolesa in fitnes, tako da so primerni kandidati iz obeh področji. Ekipo sestavlja fiksen 4 članski tim in iščemo četrtega sodelavca. Ker smo specializirana trgovina in dajemo velik poudarek k svetovanju pri prodaji je pomembna dolgoročna prisotnost zaposlenih, zato ponujamo dober delovnik in dobro plačilo. Delovnik je od 9:00 – 19:00 ure, sobote zgolj 9.00 – 13:00. Plačilo je nad slovenskim povprečjem v trgovini in je sestavljeno iz fiksnega dela in stimulacije od prodaje.

Opis delovnega mesta

Išče se kandidat/ka za delovno mesto:

Prodajalec / Namestnik poslovodje (m/ž).

Pogoji

Kaj pričakujemo?
- stranka na prvem mestu: zadovoljstvo strank je za vas na prvem mestu. strankam dajete občutek, da so pri nas v dobrih rokah, zaradi česar se rade vračajo
- svetovanje in prodaja: strankam pomagate pri izbiri koles in kolesarske opreme. s strokovnim svetovanjem pripomorete k zadovoljstvu naših strank
- sodelovanje z ostalimi člani ekipe
- aktivno sodelovanje pri oblikovanju sezonskega asortimenta
- osnovne veščine servisiranja koles
- osnovne veščine dela s spletnimi trgovinami (prednost shopify)
- pogoj je delo vsaj 3 leta v športni trgovini (prednost imajo iz kolesarskih in fitnes trgovin)

Kaj vam ponujamo

Zakaj Elpec & Bauer?
- profesionalno in dolgoročno stabilno delovno okolje v uglednem podjetju
- odličen asortiment koles in e-koles znamk KTM in CUBE
- delo v manjšem timu in stabilni odnosi med sodelavci
- možnosti izobraževanja in osebnega razvoja
- posebne ugodnosti internih nakupov za zaposlene
- višji regres kot ga določa kolektivna pogodba trgovinske dejavnosti
- zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom

Kaj ponujamo:
- stimulativno plačilo
- možnost dodatnih izobraževanj (doma in v tujini)
- možnost napredovanja
- nagrajevanje uspešnosti
- možnost dokazovanja svojih sposobnosti
- delo v mladem in inovativnem okolju
- delo v okolju strokovnjakov
- dodatni zaslužek od realiziranega prometa

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska