Deloglasnik - Komercialist na terenu B2B (m/ž) - Trebnje - PRO MEGLIČ PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O., TREBNJE
Pošlji prijatelju

Komercialist na terenu B2B (m/ž)

Trebnje

Rok za prijavo:

  • PRO MEGLIČ PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O., TREBNJE

Opis delovnega mesta

Objavljamo prosto delovno mesto sodelavca za prodajo B2B profesionalne opreme za čiščenje in dom (B2B.HIPOTAL.SI).

Odgovorni boste za:
- prodajo in pospeševanje prodaje obstoječim strankam
- redno vzdrževanje kontakta z obstoječimi strankami
- iskanje novih strank (maloprodaje - trgovine, podjetja, zavodi) in vzpostavljanje kontakta z njimi

Pogoji

Izobrazba:
- srednja strokovna, srednja splošna; Prodaja (trgovina) na debelo in drobno

Alternativna izobrazba:
- visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Ekonomija

Pričakujemo:
- vestnost
- veselje do dela z ljudmi
- odgovornost pri delu
- komunikativnost
- urejenost in vztrajnost
- kreativnost in samoiniciativnost pri delu
- izkušnje v prodaji

V kolikor izpolnjujete pogoje in ste zainteresirani za ponujeno delo v našem podjetju, nam pošljite svojo predstavitev in nam napišite, zakaj bi bili za nas najbolj primeren kandidat.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Delovno razmerje bomo sklenili za določen čas z možnostjo nadaljevanja sodelovanja za nedoločen čas. Delo poteka od ponedeljka do petka, v dopoldanskem času.

Kandidatom, ki imajo smisel za prodajo, imajo več let izkušenj na področju prodaje, so komunikativni in jih veseli delo z ljudmi, ponujamo delo v prodornem kolektivu, motivacijsko delovno okolje, pomoč sodelavcev pri uvajanju ter redno in stimulativno plačilo.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)