Deloglasnik - Proizvodni delavec (m/ž) - Ljubljana (Vevče) - PAPIRNICA VEVČE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Proizvodni delavec (m/ž)

Ljubljana (Vevče)

Rok za prijavo:

Te zanima delo v uspešnem mednarodnem proizvodnem podjetju s 180-letno tradicijo? Za našo lokacijo v Vevčah / Ljubljana iščemo kandidata za delovno mesto:

Proizvodni delavec (m/ž).

Kraj dela: Ljubljana (Vevče).

Vaše naloge:

  • Upravljanje naprav v proizvodnji papirja oziroma dodelavi
  • Spremljanje proizvodnih procesov in korektivni poseg v primeru odstopanj kakovosti
  • Tekoča kontrolna in vzdrževalna dela v skladu z varnostnimi predpisi
  • Upravljanje dvigal in viličarjev

Pričakujemo:

  • Končano poklicno usposabljanje, idealno na tehničnem področju
  • 4-izmensko delo
  • Ekipno naravnanost, prilagodljivost in zanesljivost
  • Osnovno računalniško znanje
  • Visoko učinkovitost in pripravljenost za dodatno izobraževanje

Zahtevan profil:

  • Perspektivnost, samostojnost, natančnost, odgovornost, prilagodljivost

Nudimo:

  • Širok nabor nalog in priložnost za strokovno usposabljanje
  • Varno zaposlitev v mednarodnem proizvodnem podjetju

Če se najdeš v zgornjem opisu in se veseliš novih izzivov v mednarodnem podjetju se prijavi na prosto delovno mesto preko portala Deloglasnik.