Deloglasnik - Proizvodni delavec - industrijska elektronika (m/ž) - Horjul - Jorc - pobuda d.o.o.
Pošlji prijatelju

Proizvodni delavec - industrijska elektronika (m/ž)

Horjul

Rok za prijavo:

  • Jorc - pobuda d.o.o.

Podjetje Jorc-Pobuda d.o.o., ki se ukvarja s proizvodnjo industrijske elektronike, zaposli osebo za delo v proizvodnji. Smo majhno podjetje s 13 zaposlenimi. Ukvarjamo se s proizvodnjo industrijske elektronike, modulov, oblikovanjem in razvojem, ipd. Ker svoje izdelke izvažamo, namenjamo veliko pozornost kakovosti, profesionalnosti in sledimo spremembam v razvoju. V prihodnjih letih se pričakuje občutna rast in povečan obseg dela.

Opis delovnega mesta

- delo zajema lepljenje modulov v ohišja
- vzdrževanje naprav v lepilnici
- spajkanje
- kontrolne meritve končnih izdelkov
- sestavo naprav (ročno delo)
- osnovno delo z računalnikom

Pogoji

Pričakujemo:
- izobrazba: končana poklicna ali srednja šola
- smisel za tehnična opravila

Od kandidata se pričakuje:
- odgovornost
- poštenost in zanesljivost
- občutek za timsko delo
- samostojnost
- natančnost
- urejenost

Prednost imajo iskalci zaposlitve s tehnično izobrazbo (IV ali V stopnja).

Pogoj je dober vid, ročne spretnosti, delovne izkušnje, poznavanje tehnike spajkanja, osnovno poznavanje elektronskih komponent.

Kandidat mora biti pripravljen na dodatna strokovna izobraževanja, sledenje trendom v svetu, izpopolnjevanje za delo z novimi stroji.

Ker je podjetje majhno in dinamično, se v primeru povečanja obsega dela pričakuje tudi opravljanje drugih del in podaljšan delovni čas oz. delovne sobote in izmene, čeprav je težnja normalen delovni čas.

Prošnje (CV) prosim pošljite preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Najprej poskusna doba, zaposlitev za določen čas, končni cilj pa je zaposlitev za nedoločen čas.
Načeloma normalen, dopoldanski čas, ena izmena. V primeru povečanja prometa ipd, mora biti kandidat pripravljen delati v izmenah, na podaljšan delovni čas in ob sobotah.
Dinamično delo.
Možnost strokovnega razvoja in pridobitve novih znanj.
Delo v prijetnem in urejenem okolju, pošteni odnosi.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije